Korporatīvo dāvanu kultūra šķērsgriezumā. Vai ir iepējams pateikties sadarbības partneriem un klientiem jēgpilni?

2019. gada 28. novembris

09:30

Strauji tuvojas Ziemassvētki – laiks, kad biznesa vidē īpaša vērība tiek pievērsta klientu un sadarbības partneru apdāvināšanai, jo pastāv uzskats, ka korporatīvās dāvanas ir viens no efektīvākajiem klientu attiecības veicinošajiem instrumentiem. Kā  nekā, pēc „Forbes” datiem, vairāk nekā puse jeb 57% uzņēmēju atzīst, ka korporatīvās dāvanas var ietekmēt viņu viedokli par esošo vai potenciālo biznesa partneri, turklāt – kā pozitīvā, tā arī negatīvā nozīmē.

Tajā pašā laikā publiskajā telpā aizvien biežāk tiek aktualizēts jautājums par šo dāvanu pievienoto vērtību, jo tās nereti tiek dāvinātas dāvināšanas pēc – ir jāseko etiķetei, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem, aizspriedumiem u.tml. Tādēļ korporatīvās dāvanas nereti iegulst plauktos, kur krāj putekļus, tiek pārdāvinātas tālāk vai arī uzreiz dodas uz izgāztuvi.

Kā panākt līdzsvaru un radīt visus apstākļus, lai „vilks paēdis un kaza dzīva”? Aicinām jūs uz aizraujošu sarunu, kuras ietvaros uzklausīsim dažādu jomu ekspertu novērojumus un vietējo uzņēmumu pieredzes stāstus par korporatīvo dāvanu kultūru Latvijā. Pie brokastu kafijas diskutēsim par tādiem jautājumiem kā:

  • Ko un kāpēc uzņēmumi dāvina saviem klientiem un partneriem svētkos un ikdienā?
  • Kā efektīvi izmantot korporatīvās dāvanas zīmola vērtību stiprināšanai un atpazīstamības veicināšani, kā arī mārketinga vēstījumu nodošanai?
  • Korporatīvo dāvanu „blakusefekti”: ietekme uz vidi, vietējo kopienu, tirgus attiecībām, reputāciju  – kam pievērst uzmanību un kāpēc?
  • Jēgpilna korporatīvā dāvana – vai tāda eksistē un kādi kritēriji to raksturo?
  • Korporatīvo dāvanu dāvināšanas un pieņemšanas ētiskie aspekti: kas ir jāņem vērā?

Tiekamies 28.novembrī plkst. 10.00-12.30 mājīgajās „Draugiem Group” biroja telpās – Krasta ielā 44a, Rīgā! Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, lūgums pieteikt dalību pasākumam līdz šā gada 27.novembra plkst. 23.59, sūtot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvētās organizācijas nosaukumu uz e-pastu dace.helmane@incsr.eu.

Ja uz pasākumu dosieties ar sabiedrisko transportu, izmantojiet tramvaju nr. 3, 7 vai 9 (pietura „Mazā kalna iela”) vai autobusu nr. 12 (pietura „Tirdzniecības centrs”). Savukārt, ja plānojat braukt ar automašīnu, aicinām atstāt savus transportlīdzekļus tirdzniecības centra „Mols” autostāvvietā.

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un var tikt uzņemti video materiāli, kas tiks izmantoti Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta publicitātes vajadzībām.

Saistītie resursi

Jēgpilna un zaļi pakota korporatīvā dāvana

Pievienošanas datums

06.12.2019

Tēma:

Vide

Korporatīvās dāvanas un likums

Pievienošanas datums

06.12.2019

Tēma:

Tirgus attiecības