Mūsu misija ir stiprināt reģiona ilgtspējīgu attīstību un starptautisku konkurētspēju

Biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR) dibināta 2011.gada sākumā ar mērķi stiprināt valsts un vietējās kopienas ilgtspējīgu attīstību, izglītojot sabiedrību, paaugstinot tās izpratni par atbildīgu un tālredzīgu rīcību, kā arī sekmējot pilsoniskās sabiedrības attīstību.

Dace Helmane profile image

Dace Helmane

Valdes locekle

Kopš 2011.gada

Indriķis Liepa profile image

Indriķis Liepa

Padomes loceklis

Kopš 2011.gada

Sigita Namatēva profile image

Sigita Namatēva

Padomes locekle

Kopš 2011.gada

InCSR piedāvā uzticamus mērījumus, atbalsta un veicina pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, rīko un piedalās dažādos projektos, semināros un kampaņās par atbildīgu, tālredzīgu un drošu uzvedību, kā arī nodrošina platformu pieredzes un viedokļu apmaiņai.
Mūsu vīzija ir kļūt par vadošo organizāciju atbildības un ilgtspējas jomā reģionā, veicinot informācijas atklātību, sekmējot sabiedrības izpratni un piedāvājot populārus, uzticamus mērījumus. Savā darbā ievērojam mūsu biedru definētās vērtības: profesionalitāte, uzticamība un atklātība.

Dibinātāji

Ikona Konsultācijas

Konsultācijas

InCSR eksperti sniedz individuālas konsultācijas par dažādu atbildīga biznesa principu ieviešanu uzņēmumos, iestādēs un citās organizācijās.

Ikona Izglītība

Izglītība

Ņemot vērā klienta intereses un vajadzības, InCSR piedāvā individuāli pielāgotus izglītības pasākumus, piemēram, lekcijas, seminārus, darbseminārus.

Ikona Novērtējumi

Novērtējumi

InCSR piedāvā Ilgtspējas indeksa dalībniekiem papildu analīzi un izvērstus ekspertu ieteikumus, kā arī iespēju piedalīties šajā novērtējumā anonīmi.

Partneri