Atbildīga biznesa nedēļa 2022

Veiksmīgi ir aizvadīta vēl viena – nu jau devītā – #AtbildīgaBiznesaNedēļa. 🥳 Tā izvērtās teju tikpat spraiga, kā Ilgtspējas indeksa dalībnieku cīņa par šī novērtējuma augstākajām virsotnēm. Un ne bez pamata, jo šogad mūsu fokusā bija patiesi aktuāla tēma – [zaļ]maldināšana.
Paldies visiem, kas iesaistījās:
🔸 Organizācijām, kuras īsteno atbildīgu praksi, radot vērtīgus pieredzes stāstus un ir gatavas ik gadu dalīties tajos Atbildīgu ideju tirgū, tā iedvesmojot drosmīgiem eksperimentiem un pozitīvām pārmaiņām citus!
🔸 Mūsu biedriem - COBALT.Legal, Estonian, Latvian & Lithuanian Environment, Golin, KT Forums Latvija, Latvijas Zaļais Punkts un Organizācijas attīstības centrs Spring Valley – par aktīvu iesaisti Atbildīga biznesa nedēļas organizēšanā: pētījumu dati un ekspertu padomi mūsu aktivitātēm piešķir īpaši augstu pievienoto vērtību!
🔸 Iniciatīvas Future Heroes Latvia jauniešu komandām Baltic Without Plastic, Equalibrium un Pielaiko nākotni ne vien par mērķtiecību un skaidro misijas apziņu, izstrādājot savus ilgtspējas projektus un iedzīvinot tos praksē, bet arī par drosmi prezentēt tos uzņēmējiem.
🔸 Mūsu atbalstītājiem Clean R, Latvenergo un Swedbank Latvia par uzticību un novērtējumu – kopā mēs patiesi spējam paveikt vairāk!
🔸 Caffeine LV par gardajām kafijas pauzēm mūsu pasākumos – tase labas kafijas vienmēr uzmundrina, kā arī veicina tīklošanos, kas ir viens no Atbildīgas biznesa nedēļas aktivitāšu pozitīvajiem “blakusefektiem”!
🔸 RTU - Rīgas Tehniskā universitāte par viesmīlīgajām telpām pasākuma #BiznessTiekasArValsti organizēšanā!
🔸 Amatpersonām, kuras šogad pārstāvēja šajā pasākumā valsti – Labklājības ministrija valsts sekretāram Ingum Allikam, Finanšu ministrija finanšu ministra padomniekam budžeta jautājumos Intam Dālderim un Valsts aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniekam digitālās transformācijas jautājumos Gatim Ozolam, jo mums ir patiesi svarīgi īstenot kvalitatīvu privātā un valsts sektora mijiedarbību ne vien biznesa, bet arī valsts kopējās ilgtspējas veicināšanā!
🔸 Brīvrunu Projekts komandai par oriģinālo šā gada #AtbildīguIdejuTirgus2022 galvenā vēstījuma – #DarbiNevisRunas – interpretāciju, kā arī iedvesmojošajiem Ilgtspējas indeksa kategoriju pieteikumiem!
🔸 Visiem Ilgtspējas indeksa dalībniekiem (uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm, augstskolām un citām organizācijām) par drosmi pārbaudīt savas atbildības robežas, bet mūsu ekspertiem – par pašaizliedzīgo darbu, gadu no gada vērtējot šī novērtējuma dalībnieku sniegumu!
Tomēr ar šo ierakstu mēs pieliekam treknu punktu tikai šā gada Atbildīga biznesa nedēļai. 🧏‍♀️ Ilgtspējas jomā mums vēl ir daudz darāmā, tāpēc realitātē šai iniciatīvai liekam tikai komatu, lai jau nākamgad turpinātu risināt aktuālos ar korporatīvo ilgtspēju un atbildību saistītos jautājumus jaunā līmenī. Līdz tam gan mums vēl ir virkne citu plānu, tāpēc – uz tikšanos turpmākajos pasākumos!

Partneri