BIZNESS TIEKAS AR VALSTI 2022

2022. gada 16. jūnijs

11:00

Ļoti būtisks priekšnosacījums valsts tautsaimniecības attīstībā un ilgtspējas izaugsmes nodrošināšanā ir kvalitatīvai privātā sektora un valsts mijiedarbībai. Tāpēc, turpinot pirms teju desmit gadiem aizsākto tradīciju, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts arī šogad Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros organizēs augstākā līmeņa vadītāju sarunu ar valsts amatpersonām pasākumā Bizness tiekas ar valsti, nodrošinot uzņēmējiem un valsts varas pārstāvjiem iespēju pārrunāt Latvijas biznesa vides attīstībai nozīmīgus jautājumus neformālā gaisotnē. Tas norisināsies šā gada 16.jūnijā plkst. 11.00-13.00.

Šī pasākuma laikā paredzēts apspriest dažādus jautājumus, īpašu uzmanību pievēršot uzņēmumu un valsts lielākos izaicinājumus ceļā uz klimatneitralitāti (t.sk. ar energoefektivitāti un atkritumu šķirošanu saistītos jautājumus), kā arī iespējamos to risinājumus.

Valsti pasākumā pārstāvēs:

  • Ingus Alliks, Labklājības ministrijas valsts sekretārs;
  • Gatis Ozols, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos;
  • Ints Dālderis, finanšu ministra padomnieks budžeta jautājumos.
Pasākuma Bizness tiekas ar valsti afiša, kurā ietverta informācija par pasākuma norises laiku, organizatoriem, atbalstītājiem. To papildina zīmēts attēls, kurā vīrietis un sieviete sēž pie galda un sarunājas, malkojot kafiju.

Pasākumu organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Latvenergo” un “Swedbank”.