ILGTSPĒJAS INDEKSS 2022: apbalvošanas ceremonija

2022. gada 17. jūnijs

11:00

Lai arī ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības prakse Latvijā aizsākta salīdzinoši nesen, gadu gaitā šī “filozofija” ir kļuvusi par nozīmīgu vietējās korporatīvās kultūras daļu. Uzņēmumi un iestādes gadu no gada mērķtiecīgi īsteno dažādas iniciatīvas, kas ļauj ne vien veicināt to izaugsmi un uzkrāt “karmas” punktus, bet arī pozitīvi ietekmē apkārtējo vidi, darba tirgu, tirgus attiecības un sabiedrību, valsti un pasauli kopumā.

Viņu ceļā uz ilgtspēju izaicinājumu netrūkst. Arī “taustāmi” rezultāti ilgtspējas iniciatīvām var parādīties tikai pēc laika nevis tūlīt. Tāpēc ļoti svarīga ir motivācija neapstāties pie sasniegtā. Latvijā šo motivāciju daudzām organizācijām palīdz uzturēt dalība Ilgtspējas indeksā, kas tām ļauj ne vien gūt publisku atzinību, bet arī objektīvi izvērtēt sniegumu korporatīvās ilgtspējas un atbildības jomā: kas jau ir paveikts, cik kvalitatīvi, kā arī – kas vēl ir paveicams, lai sasniegtu izcilību. Ne velti virknei uzņēmumu un iestāžu dalība šajā novērtējumā ir kļuvusi par tradīciju.

Ņemot vērā, ka labas tradīcijas ir jāturpina un veselīga konkurence veicina progresu, arī šogad atbildīgākajām un drosmīgākajām organizācijām no visas Latvijas bija iespēja piedalīties Ilgtspējas indeksā un pārliecināties, cik veiksmīgi izvēlēts ir to kurss ceļā uz ilgtspējas augstākajām virsotnēm. Tā operatīvie rezultāti liecina, ka šogad šajā novērtējumā pārsteigumu netrūks, jo par iespēju iekļūt augstajās ZELTA un PLATĪNA kategorijās sīvi cīnījušies gan ilggadējie dalībnieki, gan arī jaunpienācēji. Tāpat vairāki uzņēmumi ir kvalificējušies visaugstākajai – DIMANTA – kategorijai. Vai kāds to būs arī ieguvis?! Un kuras organizācijas iegūs prestižās specbalvas – “Ilgtspējas čempions 2022”, “Inovāciju līderis 2022” u.c.?!

Intriga ir patiesi liela. Tā tiks atklāta svinīgajā Ilgtspējas indeksa laureātu apbalvošanas ceremonijā, kas norisināsies tiešsaistē – Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta Facebook lapā – šā gada 17.jūnijā plkst. 11.00. 

Attēla labajā pusē uz izplūduša attēla pelēkos toņos novietoti piecas Ilgtspējas indeksa apbalvojumu ikonas un informācija, ka pasākums notiks tiešsaistē. Attēla kreisajā pusē uz balta fona ir informācija par pasākumu: nosaukums, norises laiks, kā arī organizatora logo. Abas attēla daļas sadala šķērsām novilktas līnijas - zila un zaļa. Zilajā ievietots teksts "apbalvošanas ceremonija".

Ar šo aktivitāti tiks noslēgta Atbildīga biznesa nedēļa 2022, kas norisināsies no šā gada 13. līdz 17.jūnijam.