TietoEVRY in Latvia pasaka

#PasakasParDabu – ALĶĪMIĶIS UN ENERĢIJAS AKMENS

Kad valsti savā varā pārņēma Melnais Bīskaps, tās iedzīvotājiem sākās grūti laiki, jo viņa alkatīgie vasaļi sāka iekasēt tik lielus meslus, ka zemniekiem bija jāstrādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai tos nomaksātu. No lielās slodzes un bailēm zaudēt jumtu virs galvas, cilvēki sāka daudz slimot. Arī alķīmiķa TIETO saimi piemeklēja dažādas veselības likstas. Tāpēc viņš aktīvāk nekā jebkad iepriekš pievērsās dzīvības eliksīra meklējumiem.  

Alķīmiķis caurām dienām savā laboratorijā kaut ko destilēja, sublimēja un filtrēja, taču nemitīgie eksperimenti nevainagojās panākumiem – viņa brūvējumi uzlaboja cilvēku labsajūtu vien uz īsu laiku.

Kad TIETO jau bija zaudējis cerību atklāt dzīvības eliksīru, viņš kārtējā eksperimenta laikā radīja kādu neparastu akmeni. Paturot to rokā vien 20 minūtes, asins cilvēka dzīslās sāka plūst straujāk, piešķirot ķermenim dubultu jaudu…

Pasakas turpinājums jeb “TietoEVRY in Latvia” pieredzes stāsts par darbinieku labsajūtas un iesaistes veicināšanu -pievienotajā Atbildīgu ideju tirgus 2021 video ierakstā.

Publicēšanas datums

13.06.2021

Tēma

Darba vide Labsajūta

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2021