TELE2 pasaka

#PasakasParDarbu – ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMS UZ MOBILĀS PLANĒTAS

Kādā tāltālā galaktikā atradās mobilā TELE2 planēta, kuras iedzīvotāji prata ne vien čakli strādāt, bet arī svinēt dzīvi. Uz kaimiņu planētas mītošais Mazais Princis allaž ar lielu interesi vēroja, kā planētas iedzīvotāji būvēja bāzes stacijas un ciparu cietokšņus, kā kopīgi izklaidējās un apguva jaunas prasmes. Taču reiz, pēc kārtējās savas planētas vulkānu apskates, viņš pamanīja, ka kaimiņu planēta kļuvusi pavisam klusa un ir pārstājusi griezties. Par to, ka tajā vēl kāds mīt, liecināja vien mazie gaismas punktiņi namu logos vēlu vakaros un gaismas zibšņi izplatījumā ap planētu, ko radīja aizvien pieaugošā mobilā tīkla noslodze.

Pagāja dienas, nedēļas un mēneši, bet nekas nemainījās. Mazais Princis pagalam saskuma. Pat sarunas ar rozi viņam vairs nesagādāja tik lielu prieku, kā iepriekš. Taču tad pienāca Ziemassvētki…

Pasakas turpinājums jeb mobilo sakaru operatora “TELE2” pieredzes stāsts par darbinieku labsajūtas un iesaistes veicināšanu – pievienotajā Atbildīgu ideju tirgus 2021 video ierakstā.

Publicēšanas datums

13.06.2021

Tēma

Darba vide Labsajūta

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2021