Kā pareizi izmantot tehnoloģiju potenciālu?

Korporatīvajā vidē par vienu no galvenajām progresa pazīmēm tiek uzskatīta digitalizācija. Un ilgtspējīga organizācijas izaugsme ir stāsts par jēgpilnu progresu, tostarp – par digitālo resursu un pakalpojumu piekļūstamības nodrošināšanu ikvienam lietotājam. Taču, kā to panākt, saglabājot pievilcīgu dizainu un citus mārketingam nozīmīgus aspektus?

Interneta lietotāju skaits Latvijā, lai arī pakāpeniski, taču turpina palielināties – internetu lieto teju 90% Latvijas iedzīvotāju, turklāt 87% to dara regulāri jeb katru dienu, liecina jaunākie “Kantar” dati.

Šā gada pavasarī šo pieaugumu, nenoliedzami, ir veicinājusi globālā pandēmija, jo sociālās distancēšanās ietekmē gan organizācijas tīmekli izmantoja vairāk ikdienas komunikācijas nodrošināšanai ar savām mērķa auditorijām, kā arī e-komercijas u.c. pakalpojumu nodrošināšanai, gan arī paši cilvēki tīmekli izmantoja vairāk. Par to zināmā mērā liecina fakts, ka salīdzinoši visvairāk šajā periodā regulāro interneta lietotāju skaits ir pieaudzis vecumā no 50 līdz 59 gadiem, kā arī reģionu iedzīvotāju vidū vecumā no 16 līdz 74 gadiem.

Tomēr kopumā interneta lietojuma pieaugumu gan Latvijā, gan citviet pasaulē visvairāk ietekmē digitālo tehnoloģiju attīstība. Tās ienāk mūsu ikdienā aizvien vairāk, veicinot jaunu pakalpojumu un paradumu attīstību. Lai šie pakalpojumi, kā cits digitālais saturs, būtu pieejami ikvienam lietotājam, ir būtiski, lai tie ir digitāli piekļūstami. Kā to panākt?

Atbildes uz šo un vēl daudziem citiem nozīmīgiem jautājumiem par digitālās vides piekļūstamību apkopotas zemāk pievienotajā video.

Publicēšanas datums

25.05.2020

Tēma

Dažādības vadība Stratēģiskā plānošana

Tapis sadarbībā ar