“Fortum” darbinieku labsajūtas veicināšanas kampaņa “Stiprāki kopā!”

Situācija:

Nav noslēpums ka labs miegs, kvalitatīva atpūta, veselīgs un sabalansēts uzturs, ūdens un mērenas fiziskās aktivitātes labvēlīgi ietekmē cilvēka imūnsistēmu – tas ir galvenais priekšnosacījums tam, lai viņš justos un būtu vesels. Tādēļ ar mērķi veicināt komandas garu un stiprināt tās pārstāvju veselību un labsajūtu, kas ir īpaši svarīgi krīzes apstākļos, “Fortum” aicināja savus darbiniekus būt aktīviem un darīt kaut ko kopīgi arī globālās pandēmijas laikā. Tiesa, ar vienu būtisku nosacījumu – jebkura fiziskā aktivitāte jāīsteno, ievērojot fizisko distanci (2 metri – 2 personas).

Iniciatīva:

Solvita Dūka, "Fortum" darbinieku labsajūtas veicināšanas vadītāja Latvijā. Viņai uz krekla ir uzraksts "Energise Your Day!"

Stiprāki kopā! – astoņu nedēļu ilga darbinieku veselības un labsajūtas veicināšanas kampaņa, kas vērsta uz Fortum komandas gara stiprināšanu gan Latvijā, gan arī visā pasaulē.

Kampaņa tika organizēta 4 posmos (katrs ilga 2 nedēļas). Tās laikā darbinieki sportoja individuāli, reģistrējot savus rezultātus kopīgā tīmekļa vietnē, lai pēcāk būtu iespējams apzināt visas komandas kopējo veikumu.

Tāpat uzņēmuma darbiniekiem kampaņas ietvaros tika nodrošināta iespēja aktīvi atbalstīt, uzmundrināt viens otru vietnē HeiaHeia.

Rezultāts:

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, jau pašā kampaņas sākumā bija skaidri rezams, ka “Fortum” darbinieki kļūst ne vien aktīvāki, bet arī saliedētāki – kā kopā viņi jūtas stiprāki. Piemēram:

  • Kampaņas 1. posmā Skaiti soļus! piedalījās 850 “Fortum” darbinieku no visas pasaules, tostarp 25 darbinieki no Latvijas. Viņi visi kopā nogāja vairāk kā 60 milj. soļu.
  • Savukārt kampaņas 2.posmā Ņem to vieglāk! reģistrēti 1 400 darbinieku atpūtas brīži un izteikts 9 589 uzmundrinājumu.  

Nākotnes izaicinājumi:

Uzņēmuma darbinieki ir iepazīstināti ar veselīgas un sportiskas attieksmes nozīmi viņu ikdienā, kā arī saņēmuši idejas sporta un atpūtas brīžiem. Šagad būs svarīgi par to atgādināt un neaizmirst turpināt būt sportiskiem un aktīviem ikdienā arī turpmāk.

Publicēšanas datums

08.06.2020

Tēma

Darba vide

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2020

Tapis sadarbībā ar