Finanšu institūcijas ALTUM pasaka

#PasakasParDarbu – ATJAUTĪGAIS JĒKABS UN ĻAUNAIS BURVIS

Reiz ļaunais burvis tik ļoti noskaitās uz visu pasauli par to, ka cilvēki neticēja viņa spēkam, ka nolādēja to. Lai nekristu burvja nežēlastībā, cilvēki nedrīkstēja iziet no saviem mājokļiem. Drīz visas pasaules karalistes vienu pēc otras pārņēma baiļu un neziņas smogs. Kādu dienu tas sasniedza arī ALTUM karaļvalsti.

Šīs karaļvalsts iedzīvotāji bija izdaudzināti kā labi finanšu pārzinātāji un prioritāšu noteicēji, tāpēc atbalsta pieteikumi no citām karaļvalstīm sāka “birt” aizgūtnēm. Karaļus mocīja neziņa un šaubas par viņu naudas kambaru stabilitāti un pavalstnieku nākotni, tāpēc pasta baložiem bija darbu pilni spārni.

Stresa līmenis ALTUM karaļvalstī pieauga aritmētiskā progresijā, tāpēc izdomāt efektīvus risinājumus citu karaļvalstu atbalstam tās iedzīvotājiem kļuva aizvien grūtāk. To redzot, atjautīgais bruņinieks Jēkabs nolēma uzsākt cīņu ar ļauno burvi…

Pasakas turpinājums jeb “Finanšu institūcijas ALTUM” pieredzes stāsts par darbinieku labsajūtas un iesaistes veicināšanu – pievienotajā Atbildīgu ideju tirgus 2021 video ierakstā.

Publicēšanas datums

13.06.2021

Tēma

Darba vide Labsajūta

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2021