ERGO pasaka

#Pasakas par darbu – KĀ DIGITĀLIE RŪĶI TRADĪCIJAS GLĀBA

Rūķu ciema ERGO iemītniekiem darba netrūka, jo katru dienu viņiem bija jāizgatavo vairāki simti kilogramu rūķu pasaulē tik iecienīto sirdsmiera konfekšu šķirņu “OCTA”, “KASKO”, “CEĻOJUMS” un “VESELĪBA”. Tomēr, neraugoties uz saspringto darbu grafiku, rūķi allaž atrada laiku kvalitatīvai atpūtai.

Īpaši lielā cieņā šajā ciemā bija Rūķu dienas, kas reizi gadā pulcēja kā lielus, tā mazus rūķus, kuriem patika draudzēties, ampelēties, iet rotaļās un piedalīties dažādos izaicinājumos. Tomēr, kad no kaimiņu ciema pienāca ziņa, ka krauklis COVID-19 uzsācis rūķu medības, tika nolemts ierobežot pārvietošanos pa ciemu un tā tuvāko apkārtni, jo drošība vienmēr ir pirmajā vietā.

Baumoja, ka arī Rūķu dienu pasākums tiks atcelts, jo krauklis jau vairākas reizes bija manīts pie ciema austrumu robežas. Tomēr neviens rūķis nebija gatavs uzņemties atbildību par tik senas tradīcijas laušanu, tāpēc tika sasaukta lielā rūķu padome, kas trīs dienas un naktis lauzīja galvas, kā izglābt svētkus. Tika nolemts vērsties pēc palīdzības pie digitālajiem rūķiem…

Pasakas turpinājums jeb apdrošināšanas kompānijas “ERGO” pieredzes stāsts par darbinieku labsajūtas un iesaistes veicināšanu – pievienotajā Atbildīgu ideju tirgus 2021 video ierakstā.

Publicēšanas datums

15.06.2021

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2021