Coca-Cola HBC Latvia pasaka

#PasakasParDarbu – PIENA CEĻŠ P4G

Vienam tēvam bija trīs braši dēli. Viņš apsolīja atstāt savu mantu tam, kurš atradīs ceļu uz Lielajiem Greizajiem ratiem, jo tautā mēļoja, ka tā ir vieta, kur mīt Laimes lācis.

Pirmais dēls izaudzēja garo pupu. Uzkāpa līdz tās galotnei, bet mērķi nesasniedza. Otrs dēls uzbūvēja raķeti. Uzlidoja augstu kosmosā, bet mērķi nesasniedza. Bet trešais dēls, pirms doties ceļā, rūpīgi izanalizēja brāļu darbu un secināja, ka viņi bija izmantojuši neefektīvus instrumentus un novecojušas vienvirziena kartes.

Lai nepieļautu brāļu kļūdas, trešais dēls apciemoja visus zemes viedākos prātus – astronomus, fiziķus, matemātiķus u.c. un atklāti jautāja pēc viņu padoma. Viņi visi bija vienisprātis – lai nokļūtu Lielajos Greizajos ratos, puisim ir jāatrod divvirziena karte, jo tikai tajā ir iezīmēts Piena ceļš P4G, kas viņu var aizvest līdz mērķim…

Pasakas turpinājums jeb “Coca-Cola HBC Latvia” pieredzes stāsts par darbinieku labsajūtas un iesaistes veicināšanu – pievienotajā Atbildīgu ideju tirgus 2021 video ierakstā.

Publicēšanas datums

13.06.2021

Tēma

Darba vide Labsajūta

Saistītais pasākums

Atbildīgu ideju tirgus 2021