Ilgtspējas kodeksa parakstīšana

2022. gada 16. novembris

13:00

Pieaugot spiedienam no ietekmes pusēm, uzņēmumi aizvien aktīvāk sāk izvērst komunikāciju par dažādiem ilgtspējas aspektiem, īpaši fokusējoties uz vides jautājumiem – dažādas korporatīvās iniciatīvas vairojas teju kā sēnes pēc lietus. Iemesls? Klimata pārmaiņas ir viena no šā brīža “karstākajām” tēmām visā pasaulē. Tomēr šis ir tas gadījums, kad jāsaka – ne viss ir zelts, kas spīd.

Pirmkārt, dažādu vides iniciatīvu pamatā nereti ir pasaules “glābšanas” ideja, kam ar ilgtspēju ir visai nosacīts sakars. Proti, ilgtspējīga pieeja paredz problēmas cēloņu novēršanu, nevis cīņu ar tās radītajām sekām. Otrkārt, līdzšinējie novērojumi liecina, ka dažādu organizāciju komunikācija par centieniem vides jomā bieži nav balstīta datos un faktos, kas veicina zaļmaldināšanas riskus.

Tomēr klimata pārmaiņas ir lieta, ko nevar noliegt – tās ikdienā izjūtam gan visi kopā, gan katrs atsevišķi. Ņemot vērā, ka šīs pārmaiņas ietekmē arī dažādus biznesa procesus, aizvien aktuālāks kļūst jautājums – kā veicināt organizācijas “imunitāti” atbildīgā un godīgā veidā, t.i., nepārkāpjot robežas? Atbildi uz šo jautājumu centīsimies rast pasākumā “Misija – noturība pret klimata pārmaiņām”, kas norisināsies šā gada 16.novembrī laikā no plkst. 13.00 līdz 15.00 attīstības finanšu institūcijas ALTUM konferenču zālē (Doma laukums 4, Rīga).

Pasākuma laikā jums būs iespēja ne vien iepazīties ar aktuālajiem datiem, faktiem vides jomā, bet arī pievienoties Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta izstrādātajai iniciatīvai Ilgtspējas kodekss, kuras mērķis ir sekmēt atbildīgas, godprātīgas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības prakses pamatprincipu ievērošanu Latvijas korporatīvajā vidē.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam: https://ej.uz/IlgtspejasKodekss_Nov16

Saistītie resursi

Eksperti: darba vide Latvijā klimata pārmaiņu ietekmē būtiski mainīsies

Pievienošanas datums

02.12.2022

Tēmas:

Stratēģiskā plānošana, Vide