ILGTSPĒJAS INDEKSS 2023: apbalvošanas ceremonija

2023. gada 15. jūnijs

14:00

Lai arī ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības prakse Latvijā aizsākta salīdzinoši nesen, gadu gaitā šī “filozofija” ir kļuvusi par nozīmīgu vietējās korporatīvās kultūras daļu. Uzņēmumi un iestādes gadu no gada mērķtiecīgi īsteno dažādas iniciatīvas, kas ļauj ne vien veicināt to izaugsmi un uzkrāt “karmas” punktus, bet arī pozitīvi ietekmē apkārtējo vidi, darba tirgu, tirgus attiecības un sabiedrību, valsti un pasauli kopumā.

Viņu ceļā uz ilgtspēju izaicinājumu netrūkst. Arī “taustāmi” rezultāti ilgtspējas iniciatīvām var parādīties tikai pēc laika. Tāpēc ļoti svarīga ir motivācija neapstāties pie sasniegtā. Latvijā šo motivāciju daudzām organizācijām palīdz uzturēt dalība Ilgtspējas indeksā – valsts līmeņa novērtējumā, kas tām ļauj ne vien gūt publisku atzinību, bet arī objektīvi izvērtēt sniegumu korporatīvās ilgtspējas un atbildības jomā: kas jau ir paveikts, cik kvalitatīvi, kā arī – kas vēl ir paveicams, lai sasniegtu izcilību.

Ņemot vērā, ka labas tradīcijas ir jāturpina un veselīga konkurence veicina progresu, arī šogad atbildīgākajām un drosmīgākajām organizācijām no visas Latvijas bija iespēja piedalīties Ilgtspējas indeksā. Tā operatīvie rezultāti liecina, ka pārsteigumu netrūks, jo par iespēju iegūt kādu no piecām šī novērtējuma kategorijām – BRONZAS, SUDRABA, ZELTA, PLATĪNA un DIMANTA – cīnījās vairāk nekā 100 uzņēmumi un iestādes.

Vai ilggadējiem novērtējuma dalībniekiem būs izdevies uzlabot savu sniegumu? Cik jaudīgi sevi būs pieteikuši jaunie dalībnieki, starp kuriem ir arī virkne valsts iestāžu? Cik dalībnieki sasniegs augsto DIMANTA kategoriju un vai līdzšinējiem laureātiem izdosies noturēt savas pozīcijas?

Atbildes uz šiem jautājumiem noskaidrosim Ilgtspējas indeksa 2023 apbalvošanas ceremonijas tiešraidē, kas norisināsies ziņu portāla DELFI tiešraižu platformā. Tiekamies jau 15.jūnijā plkst. 14.00!

Afiša, kas vēsta par Ilgtspējas indeksa 2023 apbalvošanas ceremonijas norises vietu (tiešsaiste) un laiku. To papildina vītņveida trepju attēls, kas sadalīts deviņos kvadrātos. Četri no šiem kvadrātiem ir ietonēti atšķirīgās krāsās - zilā, zaļā, rozā un brūnā.

Saistītie resursi

Ilgtspējas indekss 2023: īpašo balvu laureāti

Pievienošanas datums

25.06.2023

Tēmas:

Stratēģiskā plānošana, Tirgus attiecības, Līdztiesība

Ilgtspējas indekss 2023 iezīmē ne vien pozitīvas, bet arī negatīvas tendences

Pievienošanas datums

18.06.2023

Tēma:

Stratēģiskā plānošana