Ilgtspēja: peļņa vai zaudējums?

2019. gada 28. jūnijs

10:00

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un IKEA ielūdz uz pasākumu, kur IKEA korporatīvās sociālās atbildības vadītāja iepazīstinās ar veidiem, kā IKEA īsteno ilgtspējas principus – sākot ar Spānijas zvejnieku tīklos savāktās plastmasas izmantošanu jaunos produktos līdz piegādātāju izvēlei un kvalitātes kontrolei. Pēc lekcijas aicinām piedalīties meistarklasē ar mērķi definēt iespējamos virzienus, kādos nākotnē attīstīt ilgtspējīgu Latviju. Kopā ar vadošajiem uzņēmējiem un jomas līderiem diskutēsim par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, šodienas praktiskajiem risinājumiem un vīziju par rītdienu.

Pasākuma programmā:

  • Lekcija, IKEA korporatīvās sociālās atbildības vadītāja Karolīna Reida (Caroline Reid), Zviedrija: IKEA pieredze uzņēmuma ilgtspējas veicināšanā, piegādātāju izvēles kritēriji, aprites ekonomikas principu pielietojums ikdienas darbībā. Lekcija notiks angļu valodā.
  • Meistarklase: darbs grupās, meklējot praktiskus risinājumus Latvijas galvenajiem izaicinājumiem ilgtspējas jomā. 5 grupas, 5 tēmas un 15 minūtes, lai izvirzītu Latvijas ilgtspējas prioritātes un idejas to sasniegšanai. Meistarklase notiks latviešu un angļu valodā.

Gaidīsim Jūs piektdien, 28. jūnijā, plkst. 10.00 viesnīcas “Wellton Riverside SPA Hotel” Panorāmas zālē, 11. novembra krastmalā 33, Rīgā.

Lūdzam apstiprināt savu dalību, rakstot dace.helmane@incsr.eu vai zvanot uz numuru 29110260.

Sadarbībā ar

Saistītie resursi

Sustainability. We are optimistic about future.

Pievienošanas datums

28.06.2019

Tēmas:

Vide, Tirgus attiecības, Stratēģiskā plānošana