FORUMS: Tiecoties uz līdzsvaru – kas tālāk?

2022. gada 08. februāris

13:00

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) šā gada 8.februārī plkst. 13.00-17.00 aicina uz darba un dzīves līdzsvara forumu “Tiecoties uz līdzsvaru – kas tālāk?”. Tā ietvaros dažādu jomu eksperti diskutēs par jaunākajām tendencēm darba un privātās dzīves saskaņošanas jomā Latvijā, kā arī vecāku un aprūpētāju atbalsta instrumentiem. Tāpat pasākumā tiks iezīmētas rekomendācijas darba un privātās dzīves līdzsvara veicināšanai.

Līdztekus LBAS un Labklājības ministrijas ekspertiem šajā forumā piedalīsies arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, personāla atlases, attīstības un atalgojuma pētījumu kompānijas “Fontes” vecākā konsultante Kristiāna Boša, Latvijas Universitātes pētniece Ilze Mileiko, Rīgas Domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks Mārtiņš Moors un Baltic Institute of Social Science vadošā pētniece Oksana Žabko. Pasākumu moderēs LTV žurnālists un raidījumu vadītājs Uģis Joksts.

Darba un dzīves līdzsvara foruma “Tiecoties uz līdzsvaru – kas tālāk?” tiešraide tiks nodrošināta LBAS YouTube kanālā, kā arī ziņu portālā TvNet.

Interesenti ir aicināti reģistrēties pasākumam līdz šā gada 4.februārim, aizpildot pieteikuma formu: https://ej.uz/konfLBAS Ar detaliētu tā programmu var iepazīties pielikumā.