Uzņēmēji un valsts amatpersonas ātrajos randiņos runās par biznesa attīstību Latvijā

2018. gada 12. jūnijs

Atbildīgas biznesa nedēļas ietvaros ceturtdien, 14. jūnijā, viesnīcā Hotel Bergs Elizabetes ielā 83/85 no plkst. 13.00 līdz 15.00 Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts aicina uz pasākumu Bizness tiekas ar valsti, kur 20 minūšu sarunā uzņēmēji aci pret aci ar valsts amatpersonām runās par to, kas ir svarīgs biznesa attīstības veicināšanai Latvijā.

“Lai veidotu uz panākumiem vērstu sadarbību, komunikācijai ir jābūt divpusējai. Šī tīklošanas mītapa mērķis ir sniegt iespēju uzņēmējiem izteikt savu viedokli, lai izvairītos no sajūtas, ka viņi netiek uzklausīti, bet valsts pieņemtie lēmumi paliek nesaprasti. Šī ir iespēja neformālā gaisotnē, pēc ātro randiņu principa, satikties 50 Latvijas uzņēmumu vadītājiem ar ministriem un vadošām amatpersonām, lai apspriestu priekšlikumus Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai,” stāsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un pasākuma organizatore Dace Helmane.

Biznesa mītapā Bizness tiekas ar valsti piedalīsies to uzņēmumu vadītāji, kuri šogad veikuši novērtējumu Ilgtspējas indeksa ietvaros, savukārt valsts pusi pārstāvēs Dana Reizniece-Ozola, finanšu ministre, Jānis Reirs, labklājības ministrs, Dace Pelēkā, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja, Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un ekonomikas ministrijas speciālisti.

Pasākums notiks 14.jūnijā, viesnīcā Hotel Bergs Elizabetes ielā 83/85 no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00.

Mediju ievērībai

Žurnālisti laipni gaidīti uz mītapu Bizness tiekas ar valsti. Lūdzam dalību apstiprināt, zvanot +371 29691406 vai rakstot  LKleina@Golin.com.

Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt Swedbank un Latvijas Dzelzceļš.