Uzņēmēji un valsts amatpersonas ātrajos randiņos runās par biznesa attīstību Latvijā

2019. gada 05. jūnijs

Atbildīgas biznesa nedēļas ietvaros ceturtdien, 13. jūnijā, viesnīcā Hotel Bergs Elizabetes ielā 83/85 no plkst. 11.00 līdz 13.00 Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts aicina uz mītapu Bizness tiekas ar valsti, kur 20 minūšu sarunās uzņēmēji aci pret aci ar valsts amatpersonām runās par to, kas ir svarīgs biznesa attīstības veicināšanai Latvijā.

“Lai veidotu uz panākumiem vērstu sadarbību, komunikācijai ir jābūt divpusējai. Šī mītapa mērķis ir sniegt iespēju uzņēmējiem izteikt savu viedokli, bet valsts pusei – izskaidrot savus lēmumus un uzklausīt priekšlikumus. Šis pasākums ļauj neformālā gaisotnē satikties vairākiem desmitiem Latvijas uzņēmumu vadītāju ar ministriem un vadošām amatpersonām, lai apspriestu stratēģiskus risinājumus Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai,” stāsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un pasākuma organizatore Dace Helmane.

Biznesa mītapā Bizness tiekas ar valsti piedalīsies to uzņēmumu vadītāji,  kuri šogad veikuši novērtējumu Ilgtspējas indeksa ietvaros, savukārt valsts pusi pārstāvēs Juris Pūce, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Raivis Kronbergs, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs, Jānis Upenieks, Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos, Ints Dālderis, finanšu ministra padomnieks, Mārtiņš Brencis, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktors, un Renārs Lūsis, Valsts darba inspekcijas direktors.

Pasākums notiks 13.jūnijā, viesnīcā Hotel Bergs Elizabetes ielā 83/85 no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00.

Mediju ievērībai

Žurnālisti laipni gaidīti uz mītapu Bizness tiekas ar valsti. Lūdzam dalību apstiprināt, zvanot +371 25627110 vai rakstot eberzina@golin.com.

Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt Latvenergo, Latvijas Dzelzceļš, Swedbank, Eco Baltia, sadarbībā ar Altum.