ZELTA ĶIVERE: trīs soļi līdz uzvarai

2021. gada 28. aprīlis

13:00

Dalība dažādos novērtējumos ir veids, kā uzņēmumi var uzskatāmi demonstrēt savu labo praksi dažādu stratēģisku, ar biznesa ilgtspēju saistītu jautājumu risināšanā. To rezultātus šajos novērtējumos, tostarp darba aizsardzības labās prakses konkursā “Zelta ķivere”, nosaka ne vien labā griba, veiksme un atsevišķos gadījumos reputācija, bet arī nopietna, atbildīga pieeja pieteikuma dokumentu iesniegšanā.

Šogad konkursā “Zelta ķivere” īpaša vērība tiks pievērsta ar darba vidi saistītajiem ergonomikas faktoriem. Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad daudzi uzņēmumi vēlas noskaidrot:

  • Ko uzņēmumi iegūst no dalības šajā konkursā?
  • Kādi uzņēmumi var pieteikties šim konkursam?
  • Kas ir jāņem vērā, gatavojot konkursa pieteikumu?
  • Kā noteikt, vai uzņēmuma īstenotās iniciatīvas darba aizsardzības jomā atbilst konkursa prasībām?

Lai noskaidrotu atbildes uz šiem jautājumiem, aicinām šā gada 28.aprīlī laikā no plkst. 13.00 līdz 14.30 aicinām apmeklēt Pasaules darba aizsardzības dienai veltītu vebināru “ZELTA ĶIVERE: trīs soļi līdz uzvarai”, ko organizē Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu.

Pasākuma reklāmas attēls ar ģeometriskām formām, kas ietver vebināra nosaukumu "ZELTA ĶIVERE: trīs soļi līdz uzvarai", kā arī norises laiku un sadarbības partneru, atbalstītāju logotipus.

Šajā pasākumā jums būs iespēja dzirdēt ne vien nozares ekspertu un labās prakses konkursa “Zelta ķivere” žūrijas pārstāvju padomus, bet arī vērtīgus iepriekšējo gadu dalībuzņēmumu pieredzes stāstus.

Interesenti ir aicināti reģistrēties pasākumam šeit: https://ej.uz/labopraksi. Informācija par pieslēgšanos vebināram reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta dienu pirms pasākuma.