Vebinārs “Zelta ķivere. Trīs klikšķi līdz uzvarai”

2024. gada 18. aprīlis

13:00

Dalība dažādos novērtējumos ir veids, kā uzņēmumi var uzskatāmi demonstrēt savu labo praksi dažādu stratēģisku, ar biznesa ilgtspēju saistītu jautājumu risināšanā. To rezultātus šajos novērtējumos nosaka ne vien labā griba, veiksme un atsevišķos gadījumos reputācija, bet arī nopietna, atbildīga pieeja pieteikuma dokumentu iesniegšanā.

Darba aizsardzības labās prakses konkursā “Zelta ķivere” šogad īpaša vērība tiks pievērsta ar darba vidi saistītajiem digitalizācijas jautājumiem. Kas var pieteikties? Kas ir svarīgi pieteikuma sagatavošanā? Kāpēc piedalīties? Vai mūsu iniciatīvas atbilst konkursa prasībām? Ko vispār nozīmē digitalizācija? Lai sniegtu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, šā gada 18.aprīlī plkst. 13.00-15.00 aicinām apmeklēt vebināru ”Zelta ķivere: trīs klikšķi līdz uzvarai”, ko organizē Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu. Pēc vebināra tā ieraksts būs pieejams Valsts darba inspekcijas sociālo tīklu kontos (YoutubeFacebook).

Šajā pasākumā jums būs iespēja dzirdēt ne vien nozares ekspertu un labās prakses konkursa “Zelta ķivere” žūrijas pārstāvju padomus, bet arī vērtīgus iepriekšējo gadu dalībnieku pieredzes stāstu. Vebinārā piedalīsies:
• Linda Matisāne, Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta vadītāja, konkursa žūrijas komisijas vadītāja;
• Ieva Andersone, darba aizsardzības speciāliste, kuras sagatavotais pieteikums uzvarēja Eiropas līmeņa konkursā;
• Līga Vecā, Latvijas Digitālā akceleratora valdes locekle.

Sarunu vadīs Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja.

Interesentus aicinām reģistrēties šeit: https://forms.gle/bdK8rdmCb1inefeF8.

Pieteikties dalībai

Kontakti