VEBINĀRS: Produktivitātes ABC = atbildīga un gudra pārvaldība

2021. gada 30. novembris

13:00

Vairākus gadus Latvija Globālajā ilgtspējīgas konkurētspējas indeksā ierindojās TOP10 valstu vidū, taču šogad tā ieguvusi vien 22.vietu no 180. Lai arī vērā ņemams kritums Latvijai ir vērojams visās šī novērtējuma jomās, viszemāk mūsu sniegums ir novērtēts resursu efektivitātes jomā – esam 88.vietā (pērn – 15.vieta). Tas liek domāt, ka Latvijas darba devēji ikdienā saskaras ar nopietniem izaicinājumiem efektivitātes un produktivitātes jomā. Vai šis pieņēmums ir pamatots?

No vienas puses, tas varētu atbilst patiesībai, jo 32% strādājošo valsts iedzīvotāju atzīst, ka viņu produktivitāte globālās pandēmijas ietekmē ir mazinājusies. (Kantar, 2021) No otras puses, darba devēji norāda, ka darbinieku produktivitātes kritumu neizjūt.

To, vai un ar kādiem izaicinājumiem darba efektivitātes un produktivitātes jomā saskaras Latvijas darba devēji, kas tos rada un kā tos novērst, piemēram, kāda ir mūsdienu tehnoloģiju un darbinieku izglītošanas loma darba efektivitātes un produktivitātes veicināšanā, centīsimies noskaidrot šā gada 30.novembrī plkst. 13.00-14.30 vebinārā “Produktivitātes ABC = atbildīga un gudra pārvaldība”. Tajā piedalīsies “AE Partner” personāla mācību un attīstības projektu vadītājs Edgars Budreckis, “CatchSmart” stratēģiskās attīstības direktore Madara Melne, Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš un “PATA” personāla vadības speciāliste Santa Rudzīte. Sarunu moderēs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Pasākums norisināsies tiešsaistes platformā Zoom. Dalībnieku reģistrācija: https://ej.uz/produktivitates_ABC

Vebināra "Produktivitātes ABC = atbildīga un gudra pārvaldība" afiša. Attēla kreisajā pusē ir norādīta informācija par pasākumu (nosaukums, norises laiks un organizatori), bet labajā pusē ir attēls ar trim vīriem, kuri sēž smailītē un airē.

Pasākumu organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar “CatchSmart”.