VEBINĀRS: Pārdomāta piegādes ķēdes vadība

2023. gada 14. jūnijs

15:00

Uzskats, ka uzņēmuma atbildība sniedzas tikai līdz tā biroja durvīm vai ražotnes vārtiem, ir maldīgs. Jebkura komersanta atbildības robežas ir daudz plašākas – tās ietver visas piegādes ķēdes, kas mēdz būt ļoti sarežģītas. Tomēr līdzšinējā pieredze rāda – jo prasmīgāk uzņēmums šīs ķēdes pārvalda, jo veiksmīgāk tas vada riskus un nostiprina savas pozīcijas tirgū. Jo atbildība ilgtermiņā atmaksājas vienmēr. Piemēram, investoriem šādi “pirmrindnieki” šķiet daudz iekārojamāki.

Kas raksturo kvalitatīvu piegādes ķēdes pārvaldības sistēmu? Kādas ir minimālās šādas sistēmas uzturēšanas “higiēnas” prasības? Visbeidzot – kā ieviest efektīvus piegādātāju kontroles mehānismus, neradot riskus biznesam, t.i., neaizbiedējot esošos un potenciālos partnerus?

Atbildes uz šiem jautājumiem centīsimies rast bezmaksas vebinārā “Pārdomāta piegādes ķēdes vadība”, kas norisināsies šā gada 14.jūnijā laikā no plkst. 15.00 līdz 16.30 tiešsaistes platformā ZOOM. Dalībnieku reģistrācija: https://ej.uz/PardomataPiegadesKedesVadiba_Jun14

Šī saruna norisināsies Atbildīga biznesa nedēļas 2023 ietvaros. Ar savu pieredzi un ekspertīzi tajā dalīsies zvērinātu advokātu biroja “COBALT” juriste Kristīne Rāviņa, “Valsts nekustamie īpašumi” Būves informācijas modelēšanas un vadības daļas vadītājs Dmitrijs Kots, kā arī “Latvenergo” Iepirkumu un loģistikas direktors Māris Zvirbulis. Sarunu moderēs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Pasākumu organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Delfi” “Latvenergo” un “Swedbank”.

Vebināra "Pārdomāta piegādes ķēdes vadība" afiša, kurā norādīta informācija par pasākuma norises vietu, laiku, organizatoru un atbalstītājiem. To papildina no baltām papīra loksnēm uz pelēka fona veidota līkne, kas atgādina ķēdi. Tāpat attēlā iekļauts teksts, ka šī materiāla tapšanā izmantoti minimāli resursi, dizains veidots pēc šablona, lai nenovērstu uzmanību no patiesā satura.