VEBINĀRS: llgtspējīga uzņēmējdarbība – priekšstati un realitāte

2022. gada 09. novembris

15:00

Šķiet, šodien tikai retais nav dzirdējis par ilgtspējas jēdzienu. Tomēr ne katrs zina un saprot, ar ko sākt organizācijas ceļu uz ilgtspēju, kā noteikt prioritātes un praktiski vadīt savu ietekmi uz vides, sociālajiem un pārvaldības aspektiem. Tāpēc ar mērķi veicināt Latvijas uzņēmēju izpratni par ilgtspējas jēdzienu, tā nozīmi un iespējām veicināt ilgtspējīgu biznesa izaugsmi, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu šā gada 9.novembrī plkst. 15.00 rīkos vebināru “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība – priekšstati un realitāte”. Tā laikā dažādu jomu eksperti vienkāršā, cilvēcīgā valodā centīsies izskaidrot, ar ko sākt ilgtspējīga un atbildīga biznesa principu ieviešanu organizācijā, koncentrējoties uz ļoti praktiskiem aspektiem. Piemēram, “SEB bankas” Ilgtspējas attīstības vadītājs Latvijā Viktors Toropovs stāstīs, cik būtiski ir ar uzņēmuma ilgtspēju saistītie jautājumi, raugoties no bankas perspektīvas.

Tāpat pasākumā izskanēs vairāku uzņēmumu pieredzes stāsti par to galvenajiem izaicinājumiem ceļā uz šo principu ieviešanu: VAS “Valsts nekustamie īpašumi” stāstā dalīsies uzņēmuma korporatīvās komunikācijas projektu vadītāja Daina Āboliņa, par SIA “Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ” pieredzi stāstīs tā iepirkumu vadītājs Andris Šniceris, bet par AS “Cēsu alus” pieredzi – šī uzņēmuma komunikācijas vadītāja Agita Kārkliņa.

Vebināru vadīs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Pasākums norisināsies tiešsaistes platformā “Zoom”. Interesenti ir aicināti tam reģistrēties, aizpildot šo pieteikuma formu. Šajā formā iespējams arī uzdot jautājumus ekspertiem.