Vebinārs: Kā pareizi izmantot tehnoloģiju potenciālu, veidojot saturu, produktus un pakalpojumus digitālajā vidē?

2020. gada 29. aprīlis

15:00

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā – laikā, kad robeža starp reālo un digitālo dzīvi kļūst aizvien abstraktāka. Mēdz pat sacīt – ja tevis nav internetā, tevis nav vispār. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc uzņēmumi gan ikdienas komunikācijā, gan domājot par biznesa attīstību aizvien vairāk fokusējas uz digitālo vidi.

Informatīvs attēls par vebināru "Kā pareizi izmantot tehnoloģiju potenciālu, veidojot saturu, produktus un pakalpojumus digitālajā vidē, kas norisināsies 29.aprīlī laikā no plkst. 15.00 līdz 16.00 ar D.Helmanes un P.Jurčenko foto.


Rezultāts? Interneta vietnes, daudzveidīgi digitālie pakalpojumi šobrīd “vairojas” gluži kā sēnes pēc lietus. Tomēr to saturs ne vienmēr ir pieejams visiem. Tāpēc šā gada 29.aprīlī plkst. 15.00-16.00 vebinārā “Kā pareizi izmantot tehnoloģiju potenciālu, veidojot saturu, produktus un pakalpojumus digitālajā vidē?” kopā ar digitālās vides piekļūstamības ekspertu Pēteri Jurčenko un dažādības vadības eksperti Daci Helmani meklēsim atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

  • Kas ir digitālās vides piekļūstamība un kāpēc par to ir jādomā?
  • Kā izveidot digitālo saturu, lai tas ir pieejams ikvienam lietotājam, saglabājot pievilcīgu dizainu un citus mārketingam nozīmīgus aspektus?
  • Kas liecina par to, ka konkrētā tīmekļa vietne, mobilā lietotne u.c. digitālie risinājumi nav piekļūstami?
  • Kam ir jāuzņemas atbildība par digitālās vides piekļūstamības jautājumiem organizācijās?

Vebinārs tiks pārraidīts šajā Facebook lapā: https://www.facebook.com/pieklustamiba.lv/

Tā laikā eksperti ne vien informēs par aktualitātēm digitālās vides piekļūstamības jomā, bet arī atbildēs uz skatītāju/klausītāju jautājumiem. Jautājumus varēs uzdot tiešsaistē. Tāpat tos var iesūtīt elektroniski pirms pasākuma, rakstot uz e-pastu Karina.Javtushenko@incsr.eu

Vebināra saturs būs īpaši saistošs mārketinga, komunikācijas un personālvadības speciālistiem. Dalība tajā ir bez maksas.