VEBINĀRS: Atbildīga komunikācijas prakse

2023. gada 13. jūnijs

15:00

Mēdz sacīt – ja organizācija nav aktīva publiskajā telpā, tās nav vispār. Tomēr dažādi uzņēmumi un iestādes interpretē šo frāzi atšķirīgi. Īpaši komunikācijā par to centieniem ilgtspējas jomā. Jo pieredze rāda, ka tikai retais spēj apliecināt šos centienus ar reāliem darbiem. Vairumā gadījumu tie ir tikai skaļi saukļi, kas tiek izmantoti t.s. karmas spodrināšanai. Saukļi, kas veicina maldināšanas praksi un perspektīvā var izmaksāt ļoti dārgi.

Kā noteikt, kurā brīdī runāšana jeb komunikācija par centieniem ilgtspējas jomā ir sudrabs, kurā – zelts vai pat platīns? Kur sākas un beidzas atbildīgas komunikācijas robežas saziņā ar darbiniekiem, kur – saziņā ar klientiem, partneriem un citām ietekmes pusēm? Visbeidzot – vai godīga komunikācija tiešām atmaksājas?

Atbildes uz šiem jautājumiem centīsimies rast bezmaksas vebinārā “Atbildīga komunikācijas prakse“, kas norisināsies šā gada 13.jūnijā laikā no plkst. 15.00 līdz 16.30 tiešsaistes platformā ZOOM. Dalībnieku reģistrācija: https://ej.uz/AtbildigaKomunikacijasPrakse_Jun13

Šī saruna norisināsies Atbildīga biznesa nedēļas 2023 ietvaros. Ar savu pieredzi un ekspertīzi tajā dalīsies organizāciju attīstības centra “Spring Valley” vadītājs Jānis Gredzens un “Swedbank” Personāla un infrastruktūras pārvaldes projektu vadītāja Inese Blaua – Brēķe. Sarunu moderēs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Pasākumu organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Delfi” “Latvenergo” un “Swedbank”.

Vebināra "Atbildīga komunikācijas prakse" afiša, kurā norādīta informācija par pasākuma norises vietu, laiku, organizatoru un atbalstītājiem. To papildina balts  teksta loga zīmējums uz pelēka fona. Tas ir bez teksta. Tāpat attēlā iekļauts teksts, ka šī materiāla tapšanā izmantoti minimāli resursi, dizains veidots pēc šablona, lai nenovērstu uzmanību no patiesā satura.