Tiešsaistes lekcija: Vadītāju lēmumu pieņemšana neskaidrībā

2020. gada 19. jūnijs

10:00

Vadītāji ik dienu savā darbā saskaras ar dažādām dilemmām. Lēmumi nereti ir jāpieņem, nezinot atbildes uz jautājumiem. Īpaši krīzes situācijās. Tas ir izaicinoši, jo iespēja kļūdīties ir ļoti augsta.

“Katra lielā krīze parasti ir lielāka par iepriekšējo lielāko krīzi, un zināšanas par iepriekšējās krīzes vēsturi tikai nosacīti var palīdzēt jaunajā krīzes situācijā,” norāda pieredzējis vadītājs, uzņēmējs un arhitekts Uldis Pīlēns.

Uzņēmējs ir pārliecināts – šīs situācijas ir jārisina evolucionāri, nevis revolucionāri. Tāpēc 19. jūnijā laikā no plkst. 10.00 līdz 12.00 tiešsaistes lekcijā “Vadītāju lēmumu pieņemšana neskaidrībā” viņš dalīsies praktiskos padomos, kā vadītājiem veiksmīgāk īstenot savu misiju neskaidrības apstākļos:

  • Ar ko riskējam, izdarot secinājumus, balstoties uz iepriekšējām krīzēm?
  • Kā izvērtēt, kuri lēmumi ir steidzami un kurus var atlikt?
  • Kā pieņemt lēmumus, balstoties nākotnē, un kā šajā procesā iesaistīt darbiniekus?
  • Kā un kāpēc ir svarīgi ieviest jaunu rutīnu neskaidrības apstākļos?
Ulda Pīlēna fotogrāfija uz melna fona. Attēlā iekļauta informācija par lekciju: "Vadītāju lēmumu pieņemšana neskaidrībā" - Ulda Pīlēna lekcija tiešsaistē 19.jūnijā plkst. 10.00. Piedāvā "Subject Creativity".

Lekcija tiek organizēta ar mērķi aicināt dažādu līmeņu vadītājus paplašināt savu uztveri par lēmumu pieņemšanu, jo šis laiks prasa strukturāli jaunu pieeju šim procesam. Tā būs saistoša organizāciju, nodaļu, funkciju vadītājiem un vadošajiem speciālistiem.

Organizācijām ir iespēja iegādāties bezlimita piekļuvi lekcijas tiešsaistei par 240 eiro.

Plašāka  informācija par lekciju un e-biļešu iegādes iespējām: https://ej.uz/UPilens