Skatu Punkti: CIEŅA (Ādažos)

2023. gada 27. septembris

09:30

Lai arī atvērtību dažādībai pauž teju visi Latvijas darba devēji, būtiskākos dažādības aspektus, iekļaujošu darba vidi veicinošu pasākumu īstenošanā, ņem vērā vien katrs otrais. Kā efektīvi mainīt šo situāciju? Paši darba devēji ir pārliecināti, ka tiem pilnveidot savas aktivitātes iekļaujošas darba vides izveides jomā vislabāk palīdzētu bezmaksas mācību iespējas, liecina pētījuma “Dažādības kompass 2023” dati.

Mācību programmas “Skatu Punkti: CIEŅA” un “Skatu Punkti: IEGUVUMI” ir īpaši efektīvs veids, kā darba devēji var paplašināt savas un savu darbinieku zināšanas dažādības jomā, jo tās izstrādātas ar mērķi veicināt izpratni par citādo un dažādības daudzpusīgajām iespējām.

“Cīņa ar aizspriedumiem, ir ļoti sarežģīta, jo uzskatu maiņa ir ilgtermiņa process, kas prasa virkni iesaistošu un izglītojošu pasākumu. Tomēr ir skaidrs, ka katrs mazākais solis atvērtības veicināšanā ir no svara. Tāpēc esam pilnveidojuši mācību programmu “Skatu Punkti”, pielāgojot to aktuālajai tirgus situācijai,” norāda Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Ja vēlaties izprast citādo un apzināties dažādības plašās iespējas augstas raudzes profesionāļu vadībā, izmantojiet iespēju – piesakieties mācībām “Skatu Punkti: CIEŅA”, kas norisināsies no 27.septembra plkst. 9.30 līdz 29.septembra plkst. 14.30 viesnīcā Port Hotel Ādažu novadā, aizpildot reģistrācijas formu tīmekļvietnē www.skatupunkti.lv vai rakstot uz e-pasta adresi info@skatupunkti.lv!

Foto mirklis no mācībām "Skatu Punkti: CIEŅA", kas norisinājās 2023.gada maijā  Līgatnē. Zālē pie galdiem sēž mācību dalībnieki. Zāles priekšā stāv pasniedzēja Kristīne Dupate. Uz ekrāna redzama sengrieķu filozofa Aristoteļa biste, ko papildina teksts "Aristoteļa paradigma".

Mācību programma “Skatu Punkti: CIEŅA” ir paredzēta visu līmeņu vadītājiem un darbiniekiem. Tā izstrādāta ar mērķi paaugstināt darba ņēmēju kompetenci par diskriminācijas un dažādības vadības jautājumiem, attīstot viņos prasmi izturēties pret “citādo” (īpaši pret sociālās atstumtības un diskriminācijas riskiem pakļauto personu grupām) bez aizspriedumiem un stereotipiem. Šo programmu īsteno Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu un organizāciju attīstības centru “Spring Valley”.