SEMINĀRS: Ilgtspējīga attīstība – dzīvot vai …?

2021. gada 29. aprīlis

11:00

Ilgtspējīga attīstība – dzīvot vai …? Tieši tik retorisks un pēc būtības paskarbs ir jautājums par mūsdienīga, pelnoša uzņēmuma nākotnes izredzēm.

Jēdzienu “ilgtspēja” plānošanas un projektu īstenošanas kontekstā lietojam jau gadu desmitiem. Tomēr pēdējā gada globālā krīze, kas sākās kā epidemoloģisks fenomens, bet ir radījis ekonomiskās sekas un ietekmi uz iedzīvotāju labklājību, ir atsedzis dziļākas jēgas slāni visam, kas ir vai var būt ilgtspējīgs. Sākot no lietu ilgtspējīgas ražošanas un izmantošanas, beidzot ar organizāciju, biznesu, valsts un resursu pārvaldības ilgtspējas dimensijai.  

Tāpēc Viduslatgales pārnovadu fonds aicina uzņēmējus un citus interesentus šā gada 29.aprīlī laikā no plkst. 11.00 līdz 14.30 piedalīties tiešsaistes seminārā “Ilgtspējīga attīstība – dzīvot vai …?”. Tā laikā tiks apskatīti tādi jautājumi kā:

  • tendences un faktori, kas ietekmē biznesa vidi Latvijā un pasaulē;
  • būtiskākie soļi ceļā uz ilgtspējīgu attīstību;
  • atbildīgas biznesa pieejas priekšrocības.
Semināra plakāts. Tajā uz zila fona atspoguļota informācija par pasākumu - nosaukums, norises laiks, dalībnieki un organizatori. Plakātā iekļauta arī fotogrāfija, kurā redzamas zilā kreklā tērptas sievietes rokas, uz kurām ir nolaidies tauriņš.

Semināra lektore būs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, bet pieredzes stāstā par sociālo izaicinājumu mazināšanu sabiedrībā dalīsies “MADARA Cosmetics” ilgtspējas projektu vadītāja Anete Vabule.

Seminārs norisināsies tiešsaistes platformā ZOOM. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta tikai reģistrētajiem dalībniekiem, tāpēc interesenti ir aicināti pieteikties šeit: https://forms.gle/w9sVUSprq2pyhD22A

Semināru finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Projekta partneri semināru īstenošanā Preiļu novada dome un Līvānu novada dome.