Personīgās, līdera vai komandas efektivitātes celšana, pielietojot MBTI!

2019. gada 26. marts

09:00

Vai vēlies iepazīt Sevi labāk un būt efektīvāks gan profesionālajā, gan privātajā jomā? – Ja atbilde ir jā, tad MBTI mācību kurss ir tieši tas, kas Tev šoziem ir nepieciešams!  

Ko varat gaidīt no šī kursa?

MBTI – pasaulē populārākais instruments sevis apzināšanās, personīgās un grupas efektivitātes paaugstināšanai.
MBTI kā sevis apzināšanās un attīstības instrumentu ik gadu apgūst 1,5 miljoni cilvēku visā pasaulē. To pielieto 89 no Fortune 100 un 80% no Fortune 500 kompānijām, kā arī vidēji un nelieli uzņēmumi. Instruments ir vienlīdz plaši pielietots valsts pārvaldes institūcijās, medicīnas, reliģiskajās, bezpeļņas organizācijās un valstu aizsardzības sistēmās. Instrumentu pielieto individuālā koučingā, komandu veidošanā, menedžmenta apmācībā, darbā ar atkarībām, pāru terapijā un citās daudzveidīgās jomās.

MBTI® kā instrumenta pamatā ir Junga teorija, ka šķietami nejaušas atšķirības dažādu cilvēku uzvedībā patiesībā ir sistemātiskas un noturīgas.
To nosaka iedzimta tendence izmantot divas prāta pamatfukcijas – uztveri un spriešanu, atšķirīgos veidos. Šī iemesla dēļ atšķiras arī cilvēku intereses, motivācija, uzvedība, attieksme un vērtības un mijiedarbības veids ar citiem – komunikācija, lēmumu pieņemšana, konfliktu risināšana, stresa vadīšana u.c. MBTI instrumenta pielietojums nodrošina neskaitāmus, absolūti praktiskus ieguvumus gan individuālā līmenī, gan komandās, gan organizācijās kopumā.

Kam šis kurss ir noderīgs?
Ikvienam cilvēkam, kas apņēmies iepazīt sevi labāk un kļūt efektīvāks gan profesionālajā, gan privātajā jomā.

Norises vieta: viesnīca Days Hotel Rīga, Brīvības gatvē 199C

Norises laiks: 9:00-17:00 (iekļautas pusdienas un kafijas pauzes)
Mācību kursa cena vienai personai: 240.00EUR+PVN

Plašāka informācija par kursu: https://springvalley.lv/lv/macibas-un-konsultacijas/vaditaju-attistiba-un-lideriba/personigas-lidera-vai-komandas-efektivitates-celsana-pielietojot-mbti/


Organizē

Pieteikties dalībai

Pieteikšanās aizpildot reģistrācijas anketu

Pieteikties

Kontakti