Madonas biznesa nedēļa 2021: MEISTARKLASES un ATVĒRTO DURVJU DIENAS

2021. gada 06. septembris

11:00

Pēdējo gadu pasaules tendences pierāda, ka uzņēmējiem un visai sabiedrībai kopumā jābūt ļoti elastīgiem un jārod aizvien jauni veidi, kā mācīties, izzināt klientu vēlmes un būt veiksmīgiem. Tāpēc laikā no šā gada 6. līdz 10.septembrim, sadarbojoties LIAA Madonas biznesa inkubatoram, pašvaldībai, uzņēmējiem un dažādu jomu ekspertiem, tiks organizēta Madonas biznesa nedēļa 2021, kuras mērķis ir rast perspektīvas idejas nozīmīgāko uzņēmējdarbības vides izaicinājumu pārvarēšanai.

Madonas biznesa nedēļas 2021 reklāmas afiša. Tajā ietverta informācija par pasākuma norises laiku, īss ieskats tā programmā, organizatoru (LIAA Madona biznesa inkubators un Madonas novada pašvaldība) logotipi, kā arī Facebook lapu, kurās pieejama aktuālā informācija par pasākumu, adreses: @businessmadona un @LIAAMadona

Pirmdien, 6.septembrī, interesenti laikā no plkst. 11.00 līdz 14.00 aicināti iegriezties LIAA Madonas biznesa inkubatorā (Blaumaņa iela 3, Madona), kur būs iespēja tikties ar dažādām organizācijām un institūcijām, kas piedāvā finansējuma piesaistes iespējas uzņēmējdarbības attīstīšanai, lai pārrunātu ar finansējuma piesaisti saistītās iespējas un šķēršļus.

Otrdien, 7.septembrī, laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00 LIAA Madonas biznesa inkubatora telpās un Facebook lapā norisināsies uzņēmējdarbības meistarklase “Dizaina domāšana un uz klientu orientēta dizaina radīšana”, bet laikā no plkst. 16.00 līdz 18.00 – “Interneta resursu piekļūstamība, IT pakalpojumu radīšana”. To mērķis ir dalīties informācijā par jaunrades metodēm uzņēmējdarbībā, kā arī labās prakses piemēros, ko ir vērts ņemt vērā, veidojot jaunus produktus gan reālajā, gan digitālajā vidē.

Trešdien, 8.septembrī, laikā no plkst. 9.00 līdz 18.30 ikvienam interesentam būs iespēja būs iespēja ļauties radošai domapmaiņai, piedaloties LIAA Madonas biznesa inkubatora organizētā uzņēmēju jaunrades darbnīcā. Tās mērķis ir radīt jaunus produktus, pakalpojumus, reālās un digitālās vides infrastruktūras idejas, kas būtu noderīgas Madonas novada uzņēmējiem. Tāpēc, ņemot vērā, ka būtiska nozīme kvalitatīvu, ilgtspējīgu ideju radīšanā ir dažādībai, pasākumā aicināti piedalīties ne vien uzņēmēji un valsts iestāžu darbinieki, bet arī jaunieši, jaunie speciālisti, seniori u.c.

Ceturtdien, 9.septembrī, savas durvis interesentiem, bet īpaši – potenciālajiem darbiniekiem, vērs tādi Madonas novada uzņēmumi kā SIA “Letari”, SIA “Timber ART”, SIA “Cesvaines vīns”/”Nord Wolf”, SIA “Ducimus”, SIA “MittHus”, SIA “Aiviekstes klēts”/”Lubānas vīnotava”. Iepriekšēja dalībnieku reģistrēšanās atvērto durvju dienām ir obligāta – anketa.

Savukārt piektdien, 10.septembrī, laikā no plkst. 14.00 līdz 17.30 LIAA Madonas biznesa inkubatora Facebook lapā tiks organizēts seminārs “Iedvesmas un pieredzes stāsti”, kura ietvaros dažādu jomu eksperti, tostarp Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, stāstīs par pasaules ekonomikas un mūsdienu personālvadības tendencēm. Tā laikā būs iespēja dzirdēt arī divu veiksmīgu Madonas novada uzņēmēju pieredzes stāstus.

Plašāka informācija par Madonas biznesa nedēļas 2021 programmu pieejama tīmekļvietnē “Business Madona” un LIAA Madonas biznesa inkubatora Facebook lapā.