KONFERENCE: Post COP26. The Road Ahead

2022. gada 07. decembris

11:00

Apvienotās Karalistes ANO Klimata pārmaiņu konferences prezidentūra ir oficiāli noslēgusies – darbu pie tās turpina COP27 īstenotāja Ēģipte. Tomēr pirms pāršķirt jaunu lapu, Lielbritānijas vēstniecība ielūdz uz konferenci “Post COP26. The Road Ahead”, lai atskatītos uz būtiskākajiem COP26 pieņemtajiem lēmumiem un to ietekmi uz Latvijas sabiedrības ikdienu, kā arī uzņēmējdarbības attīstību. Tā norisināsies šā gada 7.decembrī laikā no plkst. 11.00 līdz 13.00 Attīstības finanšu institūcijas “ALTUM” konferenču zālē (Doma laukums 4, Rīga).

Konferences "Post COP26. The Road Ahead" afiša - stilizēta pasaules karte uz zaļa fona, ko papildina informācija par pasākumu (nosaukums, norises vieta, laiks), kā arī mirkļbirka @TogetherForOurPlanet.

Pasākuma laikā jums būs iespēja uzzināt vairāk par:

  • būtiskākajiem COP26 laikā pieņemtajiem lēmumiem un to turpmāko ietekmi uz sabiedrību un biznesu;
  • Apvienotās Karalistes kā COP26 prezidentējošās valsts nostāju un lomu klimata pārmaiņu mazināšanā;
  • Lielbritānijas un Latvijas īstenotajiem sadarbības projektiem, to mērķiem un rezultātiem;
  • globālajiem izaicinājumiem un prioritātēm attiecībā uz klimata izmaiņām;
  • Latvijas valdības plānotajām aktivitātēm klimata izmaiņu jautājumos;
  • biznesa sektora redzējumu par COP26 un turpmākajiem soļiem.

Plašāku ieskatu šajos jautājumos sniegs: Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels, COP26 vēstnieks Eiropā, Centrālāzijā, Turcijā un Irānā Deivids Morans, LR Vides aizsardzībs un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks klimata politikas jautājumos Dagnis Dubrovskis, kā arī “Tet” Ilgtspējas attīstības direktore Adriāna Kauliņa. Pasākumu moderēs žurnāliste un sabiedriskā darbiniece Eva Johansone.

Tāpat konferences laikā tiks prezentēts Latvijas un Lielbritānijas sadarbības projekts oglekļa kalkulatora izveidei.

Pasākuma valoda: latviešu un angļu. Tiks nodrošināts tulkojums no latviešu valodas uz angļu.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti ir aicināti reģistrēties līdz šā gada 5.decembrim, rakstot uz e-pastu peteris@deepwhite.lv vai zvanot pa tālruni 27703177.