Kiberdrošības juridiskie un IT aspekti, veicot uzņēmējdarbību attālināti

2020. gada 04. jūnijs

11:00

Pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi visā pasaulē ir veicinājuši dažādu biznesa procesu pārcelšanu virtuālajā vidē, tāpēc zvērinātu advokātu birojs COBALT sarunu cikla “Diena pēc rītdienas: bizness pēc jauniem noteikumiem” ietvaros aicina uz ekspertu diskusiju par svarīgākajiem nosacījumiem kiberdrošības un datu aizsardzības jomā.

Vebinārs “Kiberdrošības juridiskie un IT aspekti, veicot uzņēmējdarbību attālināti, norisināsies šā gada 4. jūnijā laikā no plkst. 11.00 līdz 12.00 Microsoft Teams platformā. Tā ietvaros COBALT partnere Ingrīda Kariņa-Bērziņa un juriste Agnese Gerharde sadarbībā ar IT drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV vadītāja vietnieku Vari Teivānu diskutēs par tādiem jautājumiem kā:

  • IT drošības vadlīnijas un labā prakse;
  • personas datu drošība;
  • prasības digitālo pakalpojumu sniedzējiem;
  • krīzes pārvaldība IT drošības incidenta gadījumā.
Informācija par to, ka 4.jūnijā plkst. 11.00 norisināsies COBALT organizēts vebinārs "Kiberdrošības juridiskie un IT aspekti, veicot uzņēmējdarbību attālināti". Attēlā iekļautas ekspertu fotogrāfijas.

Dalība vebinārā ir bez maksas.

Vebinārā varēs piedalīties tikai reģistrēti dalībnieki, kuriem vebināra piekļuves informācija tiks nosūtīta uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.

Reģistrēties pasākumam var līdz šā gada 3. jūnijam.