Kā izveidot savu nefinanšu pārskatu? PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

2019. gada 27. septembris

10:00

Pēdējos gados ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā pieaug nefinanšu ziņošanas loma un nozīme. Virkne uzņēmumu datu vākšanu, analīzi un pārskata veidošanu izvēlas veikt atbilstoši starptautiskiem standartiem, citi meklē individuālus risinājumus.
Seminārs veidots ar mērķi veicināt izpratni par ziņošanas procesu, tā svarīgākajiem etapiem. Dalībniekiem būs iespēja saņemt praktiskus ieteikumus un idejas, kas palīdzēs savu ilgtspējas un nefinanšu pārskatu veidošanā.

PROGRAMMĀ IETVERTĀS TĒMAS:

– Pasaules tendences nefinanšu ziņošanā, labākie paraugi – Mērķauditorijas noteikšana, ietekmes pušu iesaiste būtiskāko tēmu definēšanā – “Obligāto” rādītāju noteikšana un padomi citu indikatoru izvēlei – Pārskata formāta izvēle (tiešsaistē, bezsaistē), elementi, kas sekmē pārskata uztveramību – Satura izveide un pārskata tekstu izstrāde – Komunikācija par pārskata datiem – gan iekšējām ietekmes pusēm (darbiniekiem), gan ārējām

DARBA VALODA: angļu.

DALĪBAS MAKSA: 130 EUR +PVN* *InCSR biedriem 10% atlaide

Dalībniekiem tiks nodrošināti semināra izdales materiāli, kā arī kafijas pauzes un pusdienas. Par dalību seminārā tiks izsniegts InCSR apliecinājums.

Lūdzam pieteikt savu dalību seminārā līdz 2019. gada 13. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi dace.helmane@incsr.eu.

Sadarbībā ar