“Ilgtspējas indekss 2020”: jauns gads – jauni noteikumi

2020. gada 30. janvāris

Ik gadu “Ilgtspējas indeksā” piedalās aptuveni 100 dažādu nozaru uzņēmumi. Lai vienkāršotu anketas aizpildīšanu un aktualizētu kritērijus, šī novērtējuma eksperti un InCSR biedri pērnā gada nogalē ir aktīvi strādājuši pie izmaiņām “Ilgtspējas indeksa” metodoloģijā. Tāpēc, pirms izsludināt oficiālo pieteikšanos šim novērtējumam, aicinām jūs uz praktisku semināru-diskusiju ““Ilgtspējas indekss 2020”:  jauns gads – jauni noteikumi”!

Tā ietvaros gan līdzšinējiem “Ilgtspējas indeksa” dalībuzņēmumiem, gan arī ikvienai organizācijai, kas tikai plāno piedalīties šajā novērtējumā, būs iespēja:

  • uzzināt par plānotajiem jauninājumiem un dalīties pārdomās par tiem;
  • saņemt skaidrojumus par esošajiem kritērijiem un to aktuālo versiju;
  • uzzināt, kuri anketas jautājumi “Ilgtspējas indeksa” dalībuzņēmumiem parasti sagādā vislielākās grūtības;
  • dalīties pieredzē ar citiem šī novērtējuma dalībuzņēmumiem;
  • noskaidrot, kā iegūt šajā novērtējumā augstāko iespējamo vērtējumu.

Ņemot vērā, ka mums allaž ir bijis svarīgs ietekmes pušu viedoklis, diskusijas laikā sniegtie priekšlikumi tiks rūpīgi apkopoti un izskatīti – eksperti ņems tos vērā, izstrādājot “Ilgtspējas indeksa” vērtēšanas kritēriju un metodoloģijas galējo (oficiālo) versiju.

Pasākums norisināsies ceturtdien, 30. janvārī, laikā no plkst. 13.00 līdz 16.30 AS “Swedbank” centrālā biroja 1.stāva zālē “Daugava” – Balasta dambī 15, Rīgā.

Aicinām ikvienu interesentu reģistrēties pasākumam līdz šā gada 25. janvārim, sūtot pieteikumu uz e-pastu karina.javtushenko@incsr.eu.