Ilgtspēja ar SAP: tiecoties pēc “0”

2022. gada 15. jūnijs

09:30

Atslēgas vārds ceļā uz ilgtspējīgu Latvijas un pasaules nākotni ir “0” – nulle emisiju un nulle nevienlīdzības. Vai to iespējams panākt un kā to izdarīt vislabāk? Šie jautājumi mūsdienās nodarbina daudzu valstu un arī uzņēmumu vadītāju prātus. Tāpēc tieši tiem ir veltīts Baltijas forums “Ilgtspēja ar SAP: tiecoties pēc “0”” (Sustainability with SAP: Chasing Zero), kas norisināsies laikā no šā gada 14. līdz 16.jūnijam.

Rīgā šis forums durvis apmeklētājiem vērs 15.jūnijā plkst. 9.30 viesnīcā “Grand Poet by Semarah Hotels” (Raiņa bulvāris 5/6). Pasākuma programma ir patiesi jaudīga, jo dažādu jomu eksperti runās gan par aktuālajiem ilgtspējas, gan arī līderības jautājumiem:

  • Kā apvienot biznesa un planētas intereses, tostarp – kā gūt panākumus ekstremālos apstākļos?
  • Kāda loma biznesa ilgtspējas veicināšanā ir sistemātiskai pieejai?
  • Kas jāņem vērā, veidojot ESG (vides, sociālās un pārvaldības) un nefinanšu ziņojumus?
  • Kā SAP ilgtspējas risinājumi darbojas praksē?

Tādējādi īpaši saistošs šis pasākums būs ražošanas, banku, apdrošināšanas, telekomunikāciju un loģistikas nozaru uzņēmumu vadītājiem – profesionāļiem, kuru atbildība ir ilgtspējas jautājumu iekļaušana un uzturēšana savu organizāciju dienas kārtībā.

IEEJA forumā ir bez maksas. Darba VALODA – angļu.

Plašāk par tā programmu un lektoriem, kā arī dalībnieku reģistrācija: https://events.theinfotrust.com

Foruma "Ilgtspēja ar SAP: tiecoties pēc "0"" afiša, kuras pamatā ir attēls ar jūrā izvietotām vēja turbīnām uz zilganzaļa fona. Tajā ietverta informācija par pasākuma norises laikiem Rīgā, Tallinā un Viļņā, kā arī organizatoru logotipi un saite uz pasākuma tīmekļvietni.

Pasākumu organizē: “SAP”, “MSG Global”, “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” (ELLE), “Atlantic Ventures” un “Infotrust”.