Ieguldījumi vietējā kopienā. Vai atmaksājas?

2023. gada 16. marts

09:30

Uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām ir ne vien līdzīgi izaicinājumi, bet arī mērķi (piemēram, inovāciju attīstība), tāpēc to sadarbības potenciāls ir augstāks, nekā ierasts domāt. Ar mērķi identificēt galvenos šķēršļus un motivējošos faktorus veiksmīgas šo organizāciju sadarbības attīstīšanai Latvijā, kā arī Centrālās un Austrumeiropas reģionā kopumā, organizācija Social Impact Alliance for Central & Eastern Europe sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu, kā arī advokātu biroju “TGS Baltic” nule kā veikusi apjomīgu pētījumu “Filantropija un korporatīvā sociālā atbildība CAE”.

Saskaņā ar šī pētījuma datiem Latvijai ir ļoti ievērojams filantropijas potenciāls, jo teju trešā daļa tās iedzīvotāju ir gatavi maksāt vairāk par sociāli atbildīgu zīmolu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem. Vienlaikus tas atklāj vairākus šķēršļus, kas apgrūtina ieguldījumus vietējā kopienā. Par to, kā pārvarēt šos šķēršļus iespējami veiksmīgāk, tā veicinot kvalitatīvas sociālās iesaistes kultūras attīstību Latvijā un reģionā, dažādu jomu eksperti spriedīs vebinārā “Ieguldījumi vietējā kopienā. Vai atmaksājas?”, kas norisināsies šā gada 16.martā no plkst. 9.30 līdz 11.00. Tā ietvaros jums būs iespēja uzzināt vairāk par pētījuma rezultātiem, kā arī dzirdēt uzņēmumu pieredzes stāstus. 

Alus darītavas “Aldaris” pieredzes stāstā dalīsies tās komunikācijas vadītājs Toms Kursītis, bet atkritumu apsaimniekošanas kompānijas “Liepājas RAS” stāstu izstāstīs tās administratīvā vadītāja Inese Brūdere.

Vebinārs norisināsies tiešsaistes platformā Zoom. Saite tiks nosūtīta tikai reģistrētajiem dalībniekiem, tāpēc aicinām interesentus aizpildīt pieteikuma formu.

Pasākuma darba valoda: angļu un latviešu.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Attēla kreisajā pusē redzams grāmatu plaukts, kas ir piepildīts ar dažāda lieluma, žanra grāmatām. Savukārt tā labajā pusē ir informācija par pētījumu: nosaukums - "Filantropija un korporatīvā sociālā atbildība CAE", informācija par valsti, kuras dati ir fokusā (Latvija), un īstenotāju logotipi.