Filmas “Automatic fitness” seanss

2020. gada 17. septembris

13:00

Sākoties globālajai pandēmijai, par vienu no efektīvākajiem risinājumiem darba nepārtrauktības nodrošināšanai un darbinieku drošības veicināšanai, tika atzīts darbs no mājām. Normālos apstākļos tam būtu vajadzējis veicināt privātās un darba dzīves līdzsvaru. Taču realitātē notika citādi – apstākļu ietekmē stresa līmenis sabiedrībā būtiski pieauga. 

Lai gan ārkārtas situācija Latvijā tika atcelta jau pirms kāda laika, dažādu sabiedriskās domas aptauju rezultāti liecina, ka stresa līmenis sabiedrībā joprojām ir gana augsts, jo cilvēkiem nav skaidrības nedz par tuvāko, nedz arī tālāko nākotni.

Nav šaubu, ka globālā pandēmija ir mainījusi pasaules lietu kārtību. Tā arī uzskatāmi parādīja, ka privātās un darba dzīves līdzsvaram šobrīd ir nozīmīgāka loma nekā jelkad iepriekš. Tāpēc InCSR sadarbībā ar Valsts darba inspekciju šā gada 17. septembrī plkst. 13.00 aicina uz filmas “Automatic Fitness” seansu, kas norisināsies “Grand Poet Hotel” konferenču centra “Ode” zālē – Raiņa bulvāris 5/6, Rīgā!

Filma veidota traģikomiskā manierē. Tās mērķis ir rosināt sabiedrībā diskusijas par tā dēvēto moderno dzīves stilu, kam raksturīgs aizvien pieaugošs ikdienas ritms, kurā esam spiesti dzīvot un strādāt. Tāpēc šī kino seansa ietvaros ietvaros norisināsies arī diskusija, kurā personāla vadības speciālisti un darba vides eksperti gan dalīsies pieredzē, kā izsekot darbinieku vēlmēm un vajadzībām lai veidotu drošu, veselībai nekaitīgu, produktīvu un iekļaujošu darba vidi, gan arī apspriedīs nākotnes tendences darba vides jomā Latvijā un pasaulē.

Diskusiju vadīs InCSR vadītāja Dace Helmane, savukārt tajā piedalīsies:

  • Linda Matisāne, Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta vadītāja;
  • Mārtiņš Žogots – “Conexus Baltic Grid” Vides un darba drošības departamenta vadītājs;
  • Agnese Grīnberga – “ERGO” Komunikācijas vadītāja;
  • Pēteris Krieviņš – “AE Partner” mārketinga speciālists.
Animācijas filmas "Automatic Fitness" galvenais varonis sēž uz lotosa pozā uz krēsla, kas stāv uz grīdas, kas noklāta ar naudas banknošu iepakojumiem. Viņam ir desmit rokas, visas aizņemtas - vienā dators, otrā telefons, trešajā sviestmaize, ceturtajā portfelis u.tml. Gar attēla malām ir izvietoti pulksteņi - pa četri katrā pusē. Pirmie un trešie pulksteņi katrā pusē rāda dažādu laiku, otrie un ceturtie - vienādu.

Interesenti ir aicināti reģistrēties dalībai seminārā līdz šā gada 15. septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi piesakos@eventagency.lv!

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās var tikt pārtraukta ātrāk.

Tāpat lūdzam ņemt vērā, ka reģistrācijas brīdī informācija par dalībnieka vārdu, uzvārdu un darba vietu būs pieejama citiem dalībniekiem. Plašāka informācija par Valsts darba inspekcijas īstenoto personas datu apstrādes politiku pieejama šeit.

Informācijai – par dalību pasākumā tiks izsniegts Valsts darba inspekcijas apliecinājums.

_____

Animācijas filma “Automatic Fitness” 2015. gadā ieguva “Drošu un veselīgu darbavietu” balvu Leipcigas filmu festivālā. Tā demonstrēta arī Berlīnes starptautiskajā kino festivālā jeb Berlinālē.