DISKUSIJA: Katram pēc nopelniem vai visiem vienādi?

2022. gada 08. novembris

13:30

Lai gan sievietes Latvijā ieņem labus amatus, vēl arvien novērojamas līdztiesības problēmas samaksas ziņā, jo vīrieši par līdzvērtīgiem pienākumiem mēdz saņemt augstāku algu. Lai noskaidrotu galvenos nevienlīdzīga atalgojuma cēloņus un rastu efektīvākos risinājumus kopējās situācijas atalgojuma jomā uzlabošanai, Sabiedrības integrācijas fonds aicina darba devējus un citus interesentus šā gada 8.novembrī plkst. 13.30 uz ekspertu diskusiju “Katram pēc nopelniem vai visiem vienādi? Atalgojums un sociālās garantijas“, kas norisināsies pasākumu telpā “Minox” (Jaunās Teikas ēka “Teodors”, G.Zemgala gatve 74, Rīga). Tā tiešraidei būs iespēja sekot arī Sabiedrības integrācijas fonda Facebook lapā.

Diskusijā piedalīsies Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktores vietnieks un Pilsoniskās sabiedrības atbalsta departamenta direktors Reinis Lasmanis, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, pētījumu grupas “Fontes” vadītāja un valdes locekle Anta Praņēviča, “Elvi Latvija”komercdirektore Laila Vārtukapteine un “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena. Savukārt to moderēs TV un radio raidījumu vadītājs Haralds Burkovskis.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam: https://smarthr.lv/dzimumu_diskriminacija_darba_vide_4

Diskusijas "Katram pēc nopelniem vai visiem vienādi? Atalgojums un sociālās garantijas" afiša, kurā ietverta informācija par pasākuma norises vietu un laiku. Tās galvenais elements ir sieviešu un vīriešu dzimumu raksturojošie simboli, kas ir savienoti ar vienādības zīmi.