Digitālā piekļūstamība. Prakse. Piemēri

2020. gada 26. novembris

09:30

Kā vienlaikus gan iegūt jaunus klientus, gan paaugstināt esošo klientu lojalitāti? Šis jautājums mūsdienās nodarbina ne vienas vien organizācijas, bet īpaši – uzņēmuma, vadītāju prātus. Jo pieredze liecina, ka uz mārketinga kampaņām vien jautājumā paļauties nevar. Taču, kā būtu, ja mēs uz to paraudzītos no digitālās vides piekļūstamības perspektīvas?! jo piekļūstamība nav tikai stāsts par to, kā padarīt digitālos resursus lietojamus cilvēkiem ar atšķirīgu digitālo pratību, dažādiem veselībs traucējumiem u.tml. Tas ir arī stāsts par neizmantotajām biznesa iespējām!

Aicinām apmeklēt Latvijā pirmo piekļūstamības tēmai veltīto konferenci “Digitālā piekļūstamība. Prakse. Piemēri”, kas norisināsies šā gada 26.novembrī laikā no plkst. 9.30 līdz 12.30!

Plašāk par konferences programmu un reģistrēšanās iespējām: https://konference.stasti.lv/

_____

Konference tiek organizēta Valsts administrācijas skolas īstenotā ESF projekta Nr.3.4.2.0/15/i/001 “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide labāka regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta jomā” ietvaros sadarbībā ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.