Dažādības un iekļaušanas forums 2022

2022. gada 22. novembris

10:00

Viens no iekļaujošas darba vides un sabiedrības izveidi bremzējošajiem faktoriem ir informācijas trūkums par to, kā dažādība ietekmē efektivitāti, produktivitāti, radošumu un citus biznesam nozīmīgus aspektus. Tāpēc Latvijas Dažādības harta sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu un LBTQ un viņu draugu apvienību “Mozaīka” šā gada 22.novembrī laikā no plkst. 10.00 līdz 16.10 ielūdz uz Dažādības un iekļaušanas forumu 2022, kas pulcēs biznesa profesionāļus, valsts un pašvaldību pārstāvjus, komunikācijas ekspertus un medijus, kuri diskutēs par dažādības un iekļaušanas nozīmi sabiedrības saliedētības veicināšanā.

Pasākuma programma ir patiesi bagātīga. Piemēram, tā laikā centīsimies rast atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

  • Cik izplatīta ir diskriminācija Latvijā un kāda ir tās potenciālā ietekme?
  • Kā dažādība ietekmē organizāciju ekonomisko izaugsmi un investīciju piesaisti?
  • Kā ar dažādības vadību saistītie jautājumi tiek risināti dažādos uzņēmumos, pašvaldībās, kā – citās pasaules valstīs?

Tāpat pasākumā tiks prezentēti jaunākie pētījuma dati par neiecietības ietekmi, Latvijas uzņēmumu labās prakses piemēri dažādības veicināšanā, kā arī sniegti ieteikumi iekļaujošākas darba vides veidošanai dažādām sabiedrības grupām.

Dalība Dažādības un iekļaušanas forumā 2022 ir bez maksas. Plašāka tā programma un dalībnieku reģistrācija klātienes pasākumam, kas norisināsies Latvijas nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 2, Rīga), pieejama šeit: https://www.diversity.lv/lv/forums2022/

Neklātienē pasākumu varēs vērot ziņu portālā TvNet.lv, kā arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta Facebook lapā, Latvijas dažādības hartas Facebook lapā un Sabiedrības integrācijas fonda Facebook lapā.