KONFERENCE: Darba vides pārmaiņu evolūcija – pielāgoties, mainīties, turpināt

2021. gada 11. marts

09:30

Mūsdienās cilvēki ir iemācījušies strādāt elastīgi gan laika, gan arī atrašanās vietas ziņā. Darba videi arī nākotnē būs svarīga loma mērķu sasniegšanā, kā arī organizācijas kultūras un darbinieku pieredzes veidošanā. Taču – kāda šī vide būs turpmāk?

Atvērtā tipa birojs. Priekšplānā redzamas sešas darba vietas ar lieliem datora monitoriem. Četrās no tām sēž sievietes un strādā. Fonā ir redzama vēl virkne darba vietu, kas ir tukšas.

Lai noskaidrotu atbildi uz šo jautājumu, aicinām 11.martā no plkst. 9.30 līdz 12.30 apmeklēt VAS “Valsts nekustamie īpašumi” rīkoto bezmaksas konferenci “Darba vides pārmaiņu evolūcija – pielāgoties, mainīties, turpināt”. Tajā nozares eksperti no Dānijas, Latvijas un Lielbritānijas stāstīs par izmaiņām darba vidē un biznesā, ko ir veicinājusi globālā pandēmija, kā arī dalīsies labās prakses stāstos:

  • Attālinātā darba loma un attīstība mūsdienās, tā ietekme uz biroja vidi (ABSL Latvia izpilddirektore Monta Geidāne)
  • Valsts pārvaldes darba vides evolūcija (VAS “Valsts nekustamie īpašumi” valdes loceklis Andris Vārna)
  • Valsts ieņēmumu dienests: vakar, šodien un rīt (Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietniece un Informātikas pārvaldes direktore Indra Kārkliņa)
  • Citāda valsts pārvalde, citāds birojs (Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldības jautājumos Inita Pauloviča)
  • Nākotnes darba vides izvērtējums (Darba vides un ēku pārvaldības iesaistes direktors Kriss Moriartijs)
  • Aktivitātēs bāzēta darba vide un darbs no mājām (Dānijas Būvniecības un īpašuma aģentūras Cilvēkresursu daļas pārvaldes konsultante Anja Funča)
  • Darba devēju “čekliste” (ATEA Biznesa Servisa centra izpilddirektore Ieva Hertela)
  • Attālinātais darbs. Kā sasniegt mērķus un nepazaudēt darbiniekus? (VISMA Labs Latvija, VISMA Labs Spānija vadītāja Iveta Bukane).

Ar detalizētu konferences programmu var iepazīties pielikumā.

Konference norisināsies tiešsaistē – VAS “Valsts nekustamie īpašumi” sociālā tīkla Facebook lapā.

Konferences darba valoda – latviešu un angļu. Tulkošana nav paredzēta.