Darba iespēju festivāls

2022. gada 16. augusts

16:00

Mēs dzīvojam laikā, kad ļoti daudzi uzņēmumi meklē darbiniekus un vienlaikus darba meklētāju skaits mērāms desmitos tūkstošu, bet jaunieši uz jautājumu par savas nākotnes profesijas izvēli lielākoties atbild ar vienu vārdu – “Nezinu!”. Tāpēc sociālais uzņēmums “Ligero” šā gada 16.septembrī laikā no plkst. 16.00 līdz 22.00 aicina ikvienu interesentu apmeklēt darba iespēju festivālu “Visiem!”, kas norisināsies Vērmanes dārzā, Rīgā.

Šī festivāla mērķis ir inovatīvā un praktiskā veidā savest kopā darba devējus ar darba ņēmējiem, īpaši ar jauniešiem ar invaliditāti un no reģioniem, kā arī ar cilvēkiem no dažādām sociālā riska grupām, kurus nereti daļā sabiedrības uzskata par neiederīgiem darba vidē. Tāpēc tas tiek organizēts kā atvērta satikšanās platforma, kurā darba devēji sniedz potenciālajiem darbiniekiem iespēju izzināt dažādu profesiju aizkulises, izmēģināt roku praksē un iepazīties ar piedāvātajām vakancēm.

Ikviens uzņēmējs ir aicināts piedalīties festivālā ar meistarklasēm. Lai pieteiktu dalību pasākumā, interesentiem līdz 12. augustam ir jāaizpilda šī anketa: https://ej.uz/festivals_VISIEM!

Plašāka informācija par darba iespēju festivālu “Visiem!” pieejama “Ligero” Facebook lapā, kā arī zemāk pievienotajā pasākuma afišā.

Darba iespēju festivāla "Visiem!" afiša, kurā apkopota informācija par pasākumu - tā mērķi, uzņēmēju līdzdalības iespējas, kā arī fotogrāfijas no iepriekš organizētā festivāla un mazumtirdzniecības fanšīzes tīkla "Narvesen" un kafijas bāru ķedes "Caffeine" Latvijā vadītājas Daces Dovidenas komentārs par ieguvumiem no dalības pērnā gada pasākumā. Viņa norāda, ka dalība darba iespēju festivālā sniedza iespēju satikt darba meklētājus, kā arī ar meistarklašu palīdzību sniegt plašāku priekšstatu par ikdienas darba pienākumiem minētajos uzņēmumos.

Darba iespēju festivālu “Visiem!” organizē sociālais uzņēmums “Ligero”, kas veic sociālo uzņēmējdarbību ar mērķi savest kopā jaunieti ar invaliditāti ar potenciālo darba devēju. To atbalsta sociālais uzņēmums, zvanu centrs “Sonido”, Nodarbinātības valsts aģentūra un ziņu portāls DELFI.lv.