Darba apstākļi piegādes ķēdē – kāpēc un kā tas skar mani?

2019. gada 08. novembris

09:30

Sadarbībā ar Valsts darba inspekciju un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu organizējam bezmaksas semināru “Darba apstākļi piegādes ķēdē – kāpēc un kā tas skar mani?”, kura mērķis ir sniegt priekšstatu par starptautisko uzņēmumu prasībām saviem esošajiem un potenciālajiem piegādātājiem, kā arī atklāt, kā piegādātāju un apakšuzņēmēju attieksme var ietekmēt uzņēmumu.

Pasākums norisināsies 2019. gada 8.novembrī, 09:30 – 13:00 Wellton Riverside Spa Hotel (11. novembra krastmalā 33, Rīgā).

Programmā:

  • Atbildība piegādes ķēdē – OECD skatupunkts, Anda Poro, LR Ārlietu ministrija
  • Piegādātāji kā atbildīga uzņēmuma un darba devēja tēla veidotāji, Pārsla Baško, personāla vadības, zīmolvedības un komunikācijas eksperte
  • Piegādes ķēžu loma ilgtspējīgas darba vides izveidē Latvijā, Linda Šedlere, Schwenk Latvija
  • Drošības sekmēšana kolektīvā, piegādes ķēdē un nākotnes darbinieku vidū, Arturas Gečys, IKEA Lithuania (Angļu valodā, bez tulkojuma latviešu valodā.)
  • Sociālie auditi – kas ir svarīgi atbildīgiem ārvalstu sadarbības partneriem? Gunita Peipiņa, VG Kvadra Pak

Lūdzam pieteikt savu dalību seminārā līdz 2019. gada 4. novembrim, rakstot uz e-pasta adresi piesakos@eventagency.lv.

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots. Ja maksimālais dalībnieku skaits tiks sasniegts pirms 4.novembra, pieteikšanās var tikt pārtraukta ātrāk.

Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrācijas brīdī dalībnieka vārds, uzvārds un darba vieta būs pieejama citiem dalībniekiem. Plašāk par Valsts darba inspekcijas veikto personas datu apstrādi lasīt šeit: http://www.vdi.gov.lv/lv/Par-mums/personas-datu-apstrade/. Par dalību konferencē tiks izsniegts Valsts darba inspekcijas apliecinājums.

Sadarbībā ar