DISKUSIJA: Darba aizsardzības speciālists vakar, šodien un rīt: kas mainās un kāpēc?

2022. gada 27. aprīlis

13:00

Tu labi spēj pamanīt problēmas darba vidē. Tu spēj strādāt ne tikai ar papīriem, sistēmām, aprīkojumu, bet arī cilvēkiem. Tu esi pacietīgs un spēj uzklausīt. Bet, vai ar to pietiek, lai tu spētu pasargāt sava uzņēmuma darbiniekus no nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām?

Lai noskaidrotu atbildes uz šo un daudziem citiem darba aizsardzības speciālistu ikdienā nozīmīgiem jautājumiem, Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu šā gada 27. aprīlī plkst. 13:00-15:00 organizēs tiešsaistes diskusiju “Darba aizsardzības speciālists vakar, šodien un rīt: kas mainās un kāpēc?”. Tajā piedalīsies: Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta vadītāja Linda Matisāne, RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš, “Schwenk Latvija” valdes locekle, personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere un “Depo DIY” Drošas vides departamenta vadītājs Artūrs Putrālis. Sarunu moderēs Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Tiešsaistes diskusijas "Darba aizsardzības speciālists vakar, šodien un rīt: kas mainās un kāpēc?" afiša, kurā ietverta informācija par pasākuma norises laiku, kā arī organizatoru logotipi. Afišu papildina bilde ar robotu.

Interesenti aicināti reģistrēties pasākumam, aizpildot šo pieteikuma formu: https://forms.gle/gDy8Nm7QPdxLGtkD8

Pasākuma tiešraide tiks nodrošināta Valsts darba inspekcijas YouTube kanālā un Facebook lapā, kā arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta Facebook lapā.