Atbildīgu ideju tirgus 2023

2023. gada 15. jūnijs

09:30

Pozitīvas pārmaiņas jebkurā jomā veicina darbi, nevis runas. Tāpēc ļoti nozīmīga loma Atbildīgu ideju tirgus 2023 programmā tiks atvēlēta praktiskiem dažādu uzņēmumu pieredzes stāstiem par ilgtspējas iniciatīvām, kas tiem ir ļāvušas pilnveidot savu sniegumu vides, sociālajos un pārvaldības aspektos. Piemēram:

  • Iniciatīvas, kas palīdzējušas ne vien apzināt, bet arī mazināt savu produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi – sākot ar sarežģītajiem CO2 pēdas aprēķiniem un beidzot ar tās mazināšanas pasākumiem klimatneitralitātes vārdā, kas dažkārt liek atkāpties pat no stratēģiskajiem biznesa mērķiem.
  • Iniciatīvas, kas ļāvušas uzlabot darba vidi un procesus, t.sk. attīstīt drošu un viedu darba kultūru un veicināt kvalitatīvu komandas izaugsmi, pateicoties efektīvu darbinieku iesaistes mehānismu attīstībai. Starp citu – šīs iniciatīvas uzskatāmi parāda, ka arī nepopulāri lēmumi atmaksājas.
  • Iniciatīvas, kas sekmējušas klientu, piegādātāju un plašākas sabiedrības atbildību būtiskākajos ilgtspējas aspektos, t.sk. savstarpējo cieņu un aprites ekonomiku veicinošu paradumu veidošanu sabiedrībā. Izrādās, arī īstenojot šķietami “nevainīgas” iniciatīvas, var uzsist ne vienu vien “punu”.

Programmā – 15 reāli stāsti, kas liek aizdomāties un iedvesmo jauniem sasniegumiem, kā arī grandiozām pārmaiņām. Nepalaidiet garām šo aizraujošo ideju “andeli”, kas norisināsies 15.jūnijā no plkst. 9.30 līdz 14.00!

Detalizēta pasākuma programma pievienota pielikumā.

Šogad pasākums tiks organizēts tā dēvētajā hibrīda formātā:

  • Klātienē “andelēsim” idejas un tīklosimies viesmīlīgajās Teikuma pasākumu centra “Fantadroms” telpās (G.Zemgala gatve 74a, Rīga). Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus reģistrēties līdz 14.jūnijam: https://ej.uz/AtbildiguIdejuTirgus2023
  • Neklātienē iedvesmosimies jauniem eksperimentiem vides, sociālajā un pārvaldības jomā ziņu portāla DELFI tiešraižu platformā.

Atbildīgu ideju tirgu 2023 organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Delfi”, “Latvenergo” un “Swedbank”.