Efektīvākās “zāles” pret krīzi = sadarbība

Globālā pandēmija ir ne vien mainījusi mūsu ikdienu, bet arī nopietni satricinājusi ekonomiku. Daudzi darba devēji ir spiesti pieņemt nepopulārus lēmumus, tostarp samazināt darbinieku skaitu.

Lai nodrošinātu iespēju “satikties” darba devējiem, kuri meklē papildspēkus, ar tiem, kuriem ir brīvas darba rokas, esam izveidojuši platformu “ATVĒRTS DARBAM”, kurā tiks publicēta informācija ne tikai par pieejamajām vakancēm, bet arī speciālistiem.

Aicinām šo platformu izmantot arī darba devējus, kuriem nav iespēju saglabāt darbaspēku, sniedzot informāciju par speciālistiem, ar kuriem darba attiecības jau ir pārtrauktas vai arī drīzumā tiks pārtrauktas. Jo šajos sarežģītajos apstākļos ir būtiski atbalstīt vienam otru. Esiet droši – darbinieki jūsu rūpes novērtēs!


Pieejamās vakancesPieejamie speciālisti
Ja esat starp tiem darba devēji, kuri turpina izjust darbaspēka trūkumu, izmantojiet šo iespēju iegūt jums nepieciešamās kvalifikācija speciālistus jau šodien!Ja šobrīd esat spiesti samazināt komandu, parūpējieties par saviem darbiniekiem, palīdzot viņiem atrast jaunu vai pagaidu darbavietu!
Piesakiet savas vakances šeit!Iesakiet savus speciālistus šeit!
Attēls ar atvērtām durvīm un uzrakstu "Atvērts darbam"