Aicinām iesniegt pieteikumus Atbildīgu ideju tirgum

2020. gada 11. maijs

Mēdz sacīt, ka viena no biznesa veiksmes atslēgām ir mācīšanās no kļūdām – gan savām, gan citu. Taču arī pozitīvās pieredzes stāstiem ir augsta pievienotā vērtība – tie iedvesmo vērtīgām pārmaiņām, drosmīgiem eksperimentiem un jauniem sasniegumiem. Iespējams, tieši tāpēc viena populārākajām ikgadējās Atbildīga biznesa nedēļas iniciatīvām ir Atbildīgu ideju tirgus.

Šis gads nebūs izņēmums – jau 10. jūnijā tiksimies attālināti, lai dalītos pieredzē un pārliecinātos, ka mūsdienās iespējams ir viss! Šogad Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros pievērsīsimies 21.gadsimta darba devēju lielākajam izaicinājumam – vientulības epidēmijai, kas, pateicoties globālajai pandēmijai, strauji plešas plašumā, jo darbs no mājām un daudzveidīgie distancēšanās pasākumi cilvēku socializēšanos neveicina. Gluži pretēji.

Kā cīnīties ar šo problēmu, kas nopietni apdraud darbinieku labsajūtu un pat dzīvību, bet līdz ar to – arī organizāciju izaugsmi? Atbildi uz šo jautājumu meklēsim kopā ar dažādu jomu ekspertiem, kā arī darba devējiem. Ja jūs īstenojat praktiskas iniciatīvas vientulības mazināšanai darba vietā, ko viegli var pārņemt arī citi, aicinām pieteikt šos labās prakses piemērus, sūtot informāciju uz e-pastu dace.helmane@incsr.eu līdz šā gada 20. maijam! Iniciatīvas var būt saistītas ar:

– darbinieku iesaisti jaunu ideju, risinājumu meklēšanā;

– labsajūtas veicināšanu;

– kolektīva uzmundrināšanu, saliedēšanu u.c.

Ja ir neskaidrības par stāsta izvēli, noteikti zvaniet vai rakstiet un kopīgi izlemsim, vai un kurš no īstenotajiem pasākumiem iederētos ideju tirgus formātā. Ar pērnā gada stāstiem un to formātu varat iepazīties Atbildīgu ideju katalogā 2019: https://www.incsr.eu/resource/atbildigu-ideju-katalogs-2019/, tomēr es priecāšos sniegt visu nepieciešamo papildu informāciju.

Ideju tirgus norisināsies sadarbībā ar Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras Latvijas kontaktpunktu, Valsts darba inspekciju un LIAA Eiropas biznesa atbalsta tīklu. Izpratni par Atbildīgu biznesu palīdz veicināt Swedbank un Latvenergo.